Turnaj na Štvanici? Tak určitě, potvrdil Novotný

V pátek 8. dubna odpoledne se v ostravské aule Gong uskutečnila tisková konference Oktagon Time, kde bylo oznámeno hned několik novinek z dílny organizace Oktagon.

Promotér organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný odhalil spoustu novinek Foto: OKTAGON MMA

Oktagon Time novinky: letní turnaj na Štvanici opět bude

„Dva roky jsme čekali, ale nakonec je to tady“, uvedl promotér a spolumajitel Oktagonu páteční tiskovku Oktagon Time a mířil tím na několikrát odložený ostravský galavečer. Řeč ale nebyla jen o nadcházejícím sobotním turnaji Oktagon 32. Zhruba dvě tisícovky přítomných fanoušků a mnozí další na YouTube kanále bedlivě nasávali nové informace. A že jich bylo hned několik. Vyzvedněte si bonus za online registraci u Tipsportu ZDE

Jednou z potvrzených zpráv na tiskové konferenci Oktagon Time je skutečnost, že i v letošním roce bude turnaj pod otevřeným nebem na ikonické pražské Štvanici v Praze. Tenisový areál, kde se v minulosti odehrála celá řada epických bitev, bude dějištěm letního Oktagon turnaje 23. července 2022 a v ideálním scénáři by se zde chtěl představit i Karlos Vémola v rámci titulového souboje polotěžké váhy.

Kromě toho šla hodně řeč i o připravované německé Oktagon Výzvě, která startuje prvním dílem už 16. dubna a domácí fanoušci ji budou moci sledovat i pomocí titulků. Ve druhé polovině tiskové konference nechyběl pikantní trashtalk a staredowny bojovníků nejen turnaje Oktagon 32, ale i květnového boxerského galavečeru Oktagon Underground.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hodně to jiskřilo například mezi Vaškem Sivákem a Jonasem Magardem, ale i Marpem a Karlosem Vémolou. Kontroverzní Baba Jaga Mikulášek se i nadále pokoušet slovně rozebrat Tomáše Meliše, kterému ale překvapivě na staredownu nabídnul ruku, které Meliš po dlouhé prodlevě opětoval.

sipka VIDEO ze staredownu a veřejného vážení najdete na našem Instagramu ZDE

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ