UFC: odveta mezi Covingtonem a Usmanem je na spadnutí!

Jedním z témat, které v posledních měsících rezonují celou UFC, je plánovaná odveta mezi Kamaru Usmanem a Colby Covingtonem. O jakém termínu se mluví?

MMA, Kamaru Usman, šampion welterweight UFC - Zdroj ČTK, ZUMA, Hans Gutknecht Foto: ČTK/ZUMA/Hans Gutknecht

Odveta Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 dostává reálnější obrysy

Na ten zápas se dodnes vzpomíná. Bitva mezi současným králem velterové divize Kamaru Usmanem a jeho vyzyvatelem Colby Covingtonem se na konci roku 2019 nesmazatelně zapsala do histore UFC.

Ve fantastickém zápase ukončil Kamaru Usman svého soupeře na konci 5. kola a poprvé obhájil titulový pás. Prostořeký Colby Covington se nikdy s touto porážkou nesmířil a po odvetě dlouho volal. Zatímco Usman si od té doby připsal další tři výhry, Covington porazil v záři 2020 vyhaslou hvězdu Tyrona Woodleyho.

Nyní se Dana White nechal slyšet, že zápas pravděpodobně proběhne v Madison Squere Garden v New Yorku, 6. listopadu 2021 jako hlavní zápas UFC 268. Právě o tomto termínu píší i zahraniční portály, přestože datum ani místo nebylo prozatím oficiálně potvrzeno.

Ve svých prohlášeních a nejrůznějších rozhovorech si Covington dlouhodobě nebere s Usmanem žádné servítky, a tak bylo jasné, že k odvetě, kterou chce vidět celý svět, dříve či později dojde.

Sleduj všechny turnaje UFC exkluzivně na stanici Premier Sport od O2 TV

Kamaru Usman má přitom s odvetou čerstvou zkušenost. Na konci dubna 2021 totiž nekompromisně knockoutoval Jorge Masvidala ve 2. kole, a po vítězství na body si připsal výhru proti stejnému soupeři i před časovým limitem. Nutno dodat, že zatímco Usman vypadal v posledních zápasech opravdu skvěle, aktuální forma Covingtona je s velkým otazníkem. Motivaci má ale obrovskou.

Podobně jako jeho soupeř se totiž také on pyšní luxusním recordem 16 výher a pouze 2 porážky. Aktuální bilance jeho pravděpodobného příštího soupeře vykazuje neuvěřitelných 19 výher a jedinou porážku. Pro sledování UFC turnajů se nabízí skvělá varianta balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč měsičně. Velkou výhodou je přítomnost českého komentáře i možnost zpětného přehrání až 7 dní.

NEJLEPŠÍ ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE - PŘEHLED BONUSŮ:
Tipsport Bonus ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Fortuna Bonus ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Betano Bonus ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Chance Bonus ke vkladu až 2 000 Kč + 200 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
forBET Bonus za dokončení registrace 100 Kč VSAĎ TEĎ
SynotTip Bonus ke vkladu až 10 000 Kč + 500,- za ověření VSAĎ TEĎ
Sazkabet Bonus ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
MerkurXtip Bonus ke vkladu až 10 000 Kč + 600 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Derrick Lewis - Zdroj Mwsportsart, Shutterstock.com

Všechno je jinak! Lewis jde o prozatímní titul, Ngannou se zlobí

Těžká divize UFC, které aktuálně kraluje Francis Ngannou, dostává nečekanou zápletku. Z původně avizovaného duelu Lewis - Ngannou sešlo. Do...

Strickland se představí v hlavním zápase už tuto sobotu

UFC Fight Night: Hall vs. Strickland - program a výsledky

Turnaj UFC Fight Night s hlavním zápasem ve střední váze mezi Hallem a Stricklandem se koná už tuto sobotu 31. července. Podívejte se na...

Conor McGregor si vážně poranil nohu

Definitivní sbohem? McGregor utrpěl vážné zranění a prohrál

Dustin Poirier i napodruhé porazil Conora McGregora. Bohužel pro celé MMA ale dopadla trilogie tím nejhorším možným způsobem.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ