Umístí se Jiří Procházka v TOP 10 v anketě Sportovec roku 2021?

Umístí se Jiří Procházka v české anketě Sportovec roku 2021 v elitní desítce? Sázková kancelář Fortuna vypsala zajímavý kurz.

Jiří Procházka v letošním roce přepsal dějiny českého MMA Foto: TZ Jiří Procházka/Radek Úlehla

Skončí Jiří Procházka v anketě Sportovec roku 2021 v elitní desítce?

Jiří Procházka se aktuálně připravuje na možnost naskočit jako náhradník do titulového souboje polotěžké váhy. Pokud se ovšem Jan Blachowicz a Glover Teixeira nečekaně nezraní, bude si muset český fighter na titulovou šanci počkat až příští rok. Klikněte zde a vsaďte si na umístění Jiřího Procházky v anketě Sportovec roku.

Fighter Jiří Procházka ovšem historii českého MMA už v tomto roce přepsal. Jako první Čech totiž nastoupil v hlavním zápase večera nejslavnější MMA organizace světa UFC. Jeho duel proti Dominicku Reyesovi nabídl fantastickou podívanou a výhra Procházky nenechala chladnými ani zahraniční média. Knockout loktem z otočky vynesl českého bojovníka k výhře v žebříčku nejlepšího ukončení, který vyhodnocuje americká televize ESPN.

TIP Jiří Procházka - Sportovec roku 2021 v TOP 10 sipka Vsadit u Fortuny v kurzu 1,80

Procházka se umístí v anketě nejlepší sportovec

Historický moment pro domácí bojové sporty, které se stále těší narůstající popularitě, by se proto mohl projevit i v anketě o nejlepšího sportovce v ČR za rok 2021. Sázková kancelář Fortuna vypsala sázku, že Jiří Procházka skončí v elitní desítce. Aktuální dvojka light heavyweight divize UFC k tomu má všechny předpoklady.

Speciální sázky na Jiřího Procházku naleznete na Fortuně v záložce MMA. Kromě umístění v novinářské anketě Sportovec roku jsou zde i sázkové příležitosti na Procházkův zisk titulu, zápas proti Janu Blachowiczovi, nebo výhru pěti zápasů v řadě do konce roku 2022.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka s trenéry Hovězákem a Karaivanovem, TZ Jiří Procházka, Radek Úlehla

Titul z pozice náhradníka? Procházku čeká vzrušující podzim

Český samuraj je oficiálním náhradníkem duelu Blachowicz - Teixeira. O titul polotěžké váhy UFC může teoreticky zabojovat už na konci...

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ