Už víme, kde se bude konat UFC 249!

Snad poslední otazník kolem UFC 249 byl vyřešen a my tak konečně víme, kde se bude tento galavečer konat. A bude to překvapivě na půdě USA.

UFC 249 Foto: Facebook

UFC 249 se bude konat v Kalifornii

UFC 249 od začátku vypuknutí koronavirové pandemie provází mnoho nejasností a spekulací. Nyní je ale vše na dobré cestě a vypadá to, že se galavečer skutečně uskuteční. Již dříve byla potvrzena fightcard, následně byly oznámeny i další zápasy a nyní se zdá, že konečně víme i kde se UFC 249 odehraje. Klikněte zde a vsaďte si na kompletní kartu UFC 249.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

UFC 249 s hlavním zápasem Tony Ferguson vs. Justin Gaethje se uskuteční v Kalifornii v prostorách Tachi Palace Resort Casino, alespoň dle většiny amerických médií a sám Dana White tuto informaci nijak nerozporuje. Pouze dodává, že se bude konat samozřejmě bez diváků a za přísných bezpečnostních opatření. Galavečer se v Tachi Palace Resort Casinu může uskutečnit z toho důvodu, že celý resort leží na indiánské půdě a nevztahují se na něj tedy zákony. Celkem by se zde měli uskutečnit v následujících týdnech alespoň 4 další UFC eventy. Má to pouze háček v tom, že se jich budou moci zúčastnit pouze američtí bojovníci.

A aby se ani poté se celý kolotoč UFC nezastavil, tak se neustále pracuje na plánu se soukromým ostrovem, kam by následně byli bojovníci sváženi a na němž by se poté zápasilo. Sama UFC říká, že tento ostrov by měl být připravený zhruba v polovině května. Celé to sice zní jako pohádka, která oživuje legendární Mortal Kombat, ve kterém se také hrdinové setkávali na ostrově. Ale prezident UFC Dana White má vše jistě dobře promyšlené.

Sleduj video zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ