Velká bitka v NHL – Zack Kassian vs. Matthew Tkachuk

Když se v NHL střetnou týmy Edmontonu Oilers a Calgary Flames, tak je vždy na co se dívat. Tzv. hokejová bitva o Albertu bývá totiž často velmi vyhecovaná. Tentokrát to ale zašlo opravdu daleko.

ilustracni-foto.jpg Foto: Pixabay

Podívejte se a souboj Kassian - Tkachuk

Vše začalo již v polovině první třetiny, když Matthew Tkachuk velmi tvrdým hitem sestřelil Kassiana, který při nárazu přišel o helmu. Navíc Tkachuk přijel do souboje jako třetí hráč a úder šel i z části na krk. Nicméně rozhodčí nikoho nevyloučili. Na zákrok se podívejte ve videu níže.

Podruhé se oba hráči setkali na konci druhé třetiny, kdy po velmi podobném zákroku Kassian zahodil rukavice a vůbec nečekal na reakci soupeře a Tkachuka začal zasypávat jednou ranou za druhou. Bylo mu přitom jedno jestli, Tkachuk stojí nebo leží na ledě. Ale ani za tento zákrok nebyl Tkachuk nijak potrestán. To Kassian dostal dva dvouminutové tresty a desetiminutový osobní trest. A zde je ona zmiňovaná bitka.

Po zápase se bitkou také zabývala disciplinární komise NHL a Kassian dodatečně ještě vyfasoval stopku na dva zápasy a pokutu ve výší téměř půl milionu Kč.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ