Velká věc pro české MMA! Patrik Kincl se porve o titul v KSW

To, o čem se delší dobu spekulovalo, je nyní oficiálně potvrzeno. Patrik Kincl po výborných výkonech v polské KSW zabojuje o titul velterové váhy.

Patrik Kincl v dalším zápase zabojuje o titul KSW Foto: MMAsters League

Český zápasník Patrik Kincl má před sebou titulovou bitvu v KSW

Stačily dvě výhry, dvě nekopromisní ukončení před limitem a Patrik Kincl si u našich sousedů v Polsku zjednal řádný respekt. Zcela logicky se tak začalo nahlas mluvit o titulovém zápase. A ten byl dnes k velké radosti domácích fanoušků oficiálně potvrzen! Souboj se současným držitelem titulu Chorvatem Roberto Soldičem proběhne v září 2021. Přesné datum ještě nebylo definitivně potvrzeno, spekuluje se ale hned o první sobotě 4. 9.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Nadcházející titulový zápas velterové váhy byl oficiálně oznámen u přiležitosti turnaje KSW 62. Právě na dalším číslovaném turnaji se česko-chorvatská válka uskuteční. Pikantní na celé skutečnosti je fakt, že se měli už oba borci v roce 2019 utkat. Patrik Kincl se ale na poslední chvíli zranil a z utkání tehdy sešlo.

Nyní bude čelit ve svém životním zápase Soldičovi v daleko důežitější pozici. Nutno předeslat, že "Robocop" bude pořádně těžký oříšek. Ve velterové divize je hodně dominantní a zdobí ho především extrémně tvrdé knockouty! Najde na něj český legionář vítězný recept?

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Patrik Kincl si připsal na KSW 61 druhé vítězství v Polsku

Patrik Kincl popisuje jeden z nejcennějších skalpů své kariéry

Turnaj KSW 61 je minulostí. Český zápasník Patrik Kincl se na něm postaral o další úspěch pro tuzemské MMA, když dokázal otočit průběh...

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ