Vémola tipuje: Mach má životní formu, uvidíme totální dominanci

Karlos Vémola tipuje další výhru pro Muradova Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola tipuje zápas Muradova: Dominantní výkon a čtvrtá výhra v UFC

Karlos Terminátor Vémola vidí zápas Makhmuda Muradova jako jednoznačnou záležitost. Uzbecký fighter s českým srdcem má totiž podle Terminátora životní formu.

"Macha (Muradova) znám dlouho, trénuju s ním dlouho. Sice když jsem s ním teďka spároval, tak jsem měl zánět a urvanej triceps, ale i přes to v životě jsem s ním takovýhle peklo nezažil. Mach je v nejlepší formě, v jaké jsem ho kdy viděl. Vím i od kluků z Polska, že už nespáruje s jedním. Ale už na něj nastupovali jeden, dva, tři, čtyři frajeři, jeden po druhým. Mach v životě v takovýhle formě nebyl," říká ve videu pro FightLive Karlos Vémola.

Gerald Meerschaert je sice kvalitním fighterem, nicméně na Macha v jeho současné formě podle Karlose rozhodně stačit nebude.

"Jsem přesvědčenej o tom, že i tentokrát bude vítězná šatna. A nejenom že bude vítězná šatna, já si myslím, že v tomhle zápase bude naprostá dominance. Mach je rozvážnej fighter narozdíl ode mě, takže nikdy nikam nespěchá, myslím, že to bude kontrolovat. Nedokážu odhadnout, kdy ho ukončí, ale jsem přesvědčenej o tom, že to bude naprosto dominantní výkon, protože v takové formě jsem ho ještě nikdy neviděl."

Makhmud Muradov má aktuálně na kontě výhry v UFC proti Di Chiricovi, Smithovi i Sanchezovi. V noci ze soboty na neděli může do své sbírky přidat čtvrtý triumf.

"Po tomhle už bude mít čtvrtý vítězství v UFC, což je naprosto neskutečný a jsem přesvědčenej o tom, že pokud nepřijde nějaká výzva z TOP 5, tak minimálně bude zápasit s někým z TOP 10. A bude šplhat po tom žebříčku hodně hodně nahoru a směřovat pomalu ale jistě k titulu," zhodnocuje Karlos.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Makhmud Muradov je před dalším zápasem v UFC ve skvělé formě

UFC Fight Night: Muradov vs. Meerschaert - datum a preview

Mach Muradov se chystá na svůj čtvrtý zápas v UFC. Tentokrát jeho formu prověří☝ americký BJJ specialista Gerald Meerschaert. Analýzu...

Makhmud Mach Muradov

Makhmud Mach Muradov - MMA zápasy, statistiky a životopis

Makhmud Mach Muradov je uzbecko-český MMA bojovník ✌, který aktuálně působí v nejprestižnější organizaci světa - UFC. Podrobnosti se...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ