Vémola: Zápas bude od začátku do konce v rukou Buchingera

Podle Karlose Vémoly uvidíme na Oktagonu 27 v bitvě o šampionský titul ve featherweight divizi tah na jednu branku.

Karlos Vémola na křtu KTVodky Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola tipuje Oktagon 27: Ivan Buchinger získá další titul

S Karlosem Vémolou jsme dnes odpoledne rozebírali nadcházející Oktagon 27, kde se v hlavním zápase večera utkají o šampionský titul ve featherweight Ivan Buchinger a Vojto Barborík. Terminátor tipuje, že uvidíme jednoznačný duel, ve kterém bude mít navrch zkušenější borec a aktuální šampion lehké váhy Ivan Buchinger.

"Oba dva jsou skvělí zápasníci, ale podle mě je Buchinger jednoznačně nejlepší slovenskej zápasník a myslím si, že to bude tah na jednu branku. Nedokážu odhadnout, v kterým kole bude konec. Dokázal bych si představit, že bude i rychlej konec (první, druhý kolo), ale pokud ne, tak si myslím, že celej zápas od začátku až do konce bude v rukou Ivana Buchingera," shrnul Karlos exkluzivně pro FightLive.

sipka SLEDUJTE NÁS I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Ivan Buchinger se stal prvním dvojnásobným šampionem organizace Oktagon

Ivan Buchinger – profil a kariéra MMA zápasníka

Jeden z nejlepších MMA bojovníku česko-slovenské scény všech dob.🥊 Aktuální šampion lehké i pérové váhy v organizaci Oktagon.🥇 Fighter s...

Vojto NRP Barborík

Vojto Barborík - profil, zápasy, kariéra MMA zápasníka

Slovenský MMA fighter ⭐ Vojto Barborík ⭐ je jedním z absolutně nejlepších grapplerů domácí scény. Momentálně zápasí pod organizacemi...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ