VIDEO: Jessica Andrade touto submisí přepsala historii UFC

Jedním slovem fantazie. Brazilská fighterka a bývalá šampionka slámové váhy UFC se o víkendu nesmazatelně zapsala do historie nejprestižnější světové organizace. Její parádní kousek „odnesla“ rozjetá Amanda Lemos.

Jessica Andrade - Zdroj Photocarioca, Shutterstock.com (1) Foto: Photocarioca/Shutterstock.com

Jessica Andrade se blýskla hodně netradiční vítěznou technikou

Na uplynulém turnaji UFC Fight Night v Las Vegas jsme byli svědky historického momentu. Jessica Andrade v hlavním ženském zápase večera utáhla v prvním kole krajanku Amandu Lemos na Arm Triangle Choke v postoji. To se přitom před ní nikomu jinému mezi elitou nepovedlo!

sipka Sledujte všechny turnaje UFC živě a zdarma ZDE

Atraktivní brazilský duel Andrade vs. Lemos byl prvním hlavním ženským turnajem v rámci kalendáře UFC eventů v tomto roce. A přinesl dechberoucí moment. Jessica Andrade (23-9) za polovinou prvního kola nasadila svoji oblíbenou submisi Arm Triangle Choke. K překvapení všech to však nebylo na zemi, kde je toto škrcení poměrně běžné, ale v postoji.

Krajanku a obávanou strikerku Amandu Lemos (11-2) si nejprve natlačila na pletivo, kde po chvíli „zamkla“ vítěznou techniku. Lemos se ještě zkousila v panice přetočit, po několika vteřinách ale odklepala a téměř v bezvědomí se sesunula k zemi. Andrade v pozápasovém rozhovoru přiznala, že konkrétně tuto techniku pravidelně zkouší i na tréninku. Podle vlastních slov po chvíli tušila, že tímto způsobem soupeřku ukončí.

Touto extrémně vzácnou a složitou submisí se už před 9 lety proslavila známá Američanka Jessica Eye, která tímto způsobem v Bellatoru ukončila Zoilu Frausto. O rok později se přesunula do UFC, kde působí dodnes, byť se jí v poslední době vůbec nedaří.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

UFC zápasník Charles Oliveira

Charles Oliveira - profil, kariéra a zápasy UFC bojovníka

Brazilec Charles Oliveira ⭐ je jedním z nejlepších UFC zápasníku v boji na zemi všech dob.✨ Na svém kontě má nejvíce vítězných submisí v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ