VIDEO: Tohle Messi neměl dělat. Canelo Álvarez pořádně vypěnil

Fenomenální boxer Canelo Alvaréz se na sociálních sítích nebývale rozvášnil. Hrdého Mexičana dopálily neuctivé záběry vítězné oslavy z kabiny argentinského národního týmu během probíhajícího MS ve fotbale. Čím se jeden z nejlepších hráčů všech dob konkrétně provinil?

Canelo Álvarez spílá Lionelovi Mesiimu Foto: Profimedia

Boxer Canelo Álvarez posílá drsný vzkaz fotbalistovi Messimu

Argentinský míčový kouzelník Lionel Messi má podle všeho velký problém. Svět obletěly záběry z oslav po vítězném utkání s Mexikem na fotbalovém šampionátu v Katatu. Slavný fotbalista šlapal, a v jednom momentu odkopl mexický dres, který se ledabyle povaloval na podlaze. A tento zdánlivě nevinný akt nezůstal bez odezvy.

Neuctivé zacházení s mexickým dresem ze strany Messiho pořádně naštvalo jednoho z nejlepších boxerů současnosti, Canela Álvareze. Ten kapitánovi a modle argentinské reprezentace vzkázal, ať se modlí k bohu, aby si ho nenašel. O celém sporu informovala nejrůznější světová média. Celý incident tak vyeskaloval více, než sám Canelo předpokládal. Jeho ohrazení a vzkaz pro Messiho totiž narazil na kritiku dokonce u některých mexických příznivců. Ti mu vyčítají, že to s reakcí přehnal.

Pravdou je, že Mexiko je velmi hrdý národ a podobné vlastenectví mají místní zkrátka v krvi. Canelo nepochybně reagoval i v návalu emocí. Jeho Mexiko totiž prohrálo s Argentinou ve skupině Mistrovství světa 2:0, čímž si výrazně zkomplikovalo postup do osmifinále.

sipka Tip pro vás: Zapojte se do fotbalové tipovačky zdarma ZDE

Canelo Alvarez každopádně o sobě dal v době léčení zoperované ruky pořádně vědět. Stále však výrazně převažují jeho sportovní výkony. 32letý rodák z Guadalajary je považován za jednoho z nejlepších boxerů všech dob s bilancí 58 výher, 2 porážek a 2 remíz. V současnosti drží tituly čtyř váhových divizí. Na jeho silném odkazu nic nemění ani nedávná, šokující porážka s Dmitrii Bivolem.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ