Viktor Pešta: Proti Nosigliovi je důležité pohlídat si start

Viktor Pešta má před sebou další zápas ve váze do 93 kilogramů. Před soubojem s Riccardem Nosigliou zodpověděl pro FightLive několik otázek.

Viktor Pešta odpovídá na otázky FightLive Foto: FightLive

Viktor Pešta: Je důležité pohlídat si start. K jedné možnosti ukončení se neupínám

Viktor Pešta se na Oktagonu 24 (29.5.) utká s Riccardem Nosigliou, který se nikdy v kariéře nedostal do 2. kola. Český fighter nastoupí v roli velkého favorita a těsně před turnajem odpovídal na otázky FightLive:

FightLive: Tvůj soupeř Riccardo Nosiglia nikdy nebyl ve 2. kole, co ty na to?

Viktor Pešta: Je to nezvyklý, ale zároveň nějaká úplná rarita to taky není. Samozřejmě to hodně vypovídá o jeho stylu, že prostě tam jde a nastoupí hrr. Ať už vyhraje, nebo prohraje, tak do toho dá všechno na začátku. Je důležitý o tom vědět a ten start si pohlídat, jinak to není něco, co by mě rozrušovalo.

FightLive: Bude zápas probíhat v postoji, nebo na zemi?

Viktor Pešta: Nejsem si úplně jistej, sám jsem na to zvědavej, protože on většinou jde po tom takedownu, ale tím že já jsem zemař, tak možná nebude chtít a řekne si, že to se mnou radši zkusí v postoji. Takže sám nevím, jsem připraven na obě varianty a uvidíme s čím přijde.

FightLive: Jaké ukončení si visualizuješ?

Viktor Pešta: Snažím se v hlavě neupínat k jednomu ukončení, protože potom se v zápase člověku nabídnou jiné možnosti, a kvůli tomu, že si v hlavě vizualizoval nějaký postup, tak pak přehlídne něco jinýho. Takže je mi to jedno, ale pravděpodobně bych to viděl na RNC, to je taková moje klasika.

FightLive: Kam tě výhra může posunout?

Viktor Pešta: Tohle zatím vůbec neřeším, soustředím se na tenhle zápas, to je vždycky nejdůležitější. Až bude po zápase, tak budu řešit, co dál.

Sledujte naše sociální sítě:

Na celé video se můžete podívat zde:

Vsaďte si a sledujte Oktagon 24 - zaregistrujte se u Tipsportu a získejte 500 Kč

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma bude  obhajovat titul na Oktagonu 24 proti Leandru Silvovi

Oktagon 24: Kozma vs. Apollo: informace, program a datum

Turnaj Oktagon 24 ▶️ s titulovým zápasem Kozma vs. Apollo proběhne už 29. května. ❤️ Podívejte se na kompletní informace, fight card a...

Viktor Pešta jednoznačně porazil Itala Nosigliu

Viktor Pešta - životopis a zápasy MMA bojovníka

Viktor Pešta je druhým Čechem✌, kterému kdy UFC nabídla smlouvu. ✨ Po přechodu z těžké váhy vybojoval titul polotěžké divize organizace...

Viktor Pešta se řadí k nejlepším českým zápasníkům

Oktagon 24: Viktor Pešta vs. Riccardo Nosiglia analýza a tip

Na turnaji Oktagon 24 se do zápasového kolotoče vrací veterán UFC Viktor Pešta. Jeho aktuální formu prověří italský bojovník Riccardo...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ