Vondráček zdemoloval Kareše, pak se v ringu strhla obří mela

Postojářský turnaj Heroes Gate 26 nabídl kromě skvělých zápasů i obrovské emoce. Nevídané situace nastaly v rámci dvou hlavních zápasů večera. Co se stalo?

Petr Vondráček v posledním zápase kariéry porazil Petra Kareše na body Foto: Facebook/Heroes Gate

Vondráček s Karešem předvedli fantastický zápas. Po zápase se do sebe pustily oba rohy

Galavečer Heroes Gate 26 nabídl pořádně vyostřené momenty i skvělé výkony zápasníků. V hlavním zápase Heroes Gate 26 došlo na dlouho očekávanou bitvu Petra Kareše s legendárním Petrem Vondráčkem. Z pohledu organizátorů vysoce rizikový duel nakonec pokračoval i po závěrečném gongu. Ale pojďme postupně.

Petr Vondráček nastoupil do zápasu daleko lépe fyzicky připravený a od úvodních vteřin jasně diktoval tempo utkání. Jeho kombinace několika lowkicků v řadě i vysoké kopy na hlavu v kombinaci s tvrdými spodky určovaly ráz a průběh všech tří kol.

Souboj nabídl od začátku doslova brutální tempo, což se v závěrečném tříminutovce na obou bojovnících videtelně podepsalo. Petr Vondráček dokonce musel být pro neschopnost vstát počítán, jenže v průběhu utkání sám poslal Kareše dvakrát do počítání a zápasu jasně dominoval. Když k předčasnému ukončení nepomohl ani přesně mířený highkick na hlavu Kareše dospěl zápas do bodového rozhodnutí, kde se z jednoznačného vítězství v poměru 3:0 na body mohl radovat Petr Vondráček.

Závěrečné vteřiny zápasu ovšem přinesly obrovské emoce. Z obou stran totiž přišlo několik úderů po závěrečném gongu navíc, což vyprovokovalo oba rohy, a tak se trenéři Kareše i Vondráčka vrhli do ringu s cílem si vše vyříkat pomocí pěstí. K tomu nakonec jako zázrakem nedošlo a celá situace se postupně, za přítomnosti organizátora a známého rozhodčího Pavla Touše, uklidnila. V jednu chvíli to však vypadalo na pořádnou rvačku.

Mezi Karešem a Vondráčkem po závěrečném vyhlášení dokonce došlo k usmíření, což se tolik nečekalo. Vondráček zároveň potvrdil, že šlo o poslední zápas jeho bohaté kariéry.

Sivák splnil roli favorita, po zápase rázně odmítl výzvu Kelvina Soquessy

V hlavním předzápase celého večera se utkal Vašek Sivák s narychlo povolaným Vladimírem Lengálem. Neporažený fenomén Sivák byl v tomto souboji rychlejší a přesnější, díky čemuž si došel pro vítězství 3:0 na body. Před Lengálem je ovšem potřeba smeknout, protože vzal zápas na poslední chvíli a v samotném utkání byl více než obstojným soupeřem.

I tento duel ale doprovodila velmi vyhrocená situace. Po skončení zápasu totiž do ringu přišel talentovaný český boxer Kelvin Soquessa s výzvou pro Vaška Siváka. Ten však tom nechtěl vůbec debatovat a vzduchem dokonce létaly pěsti i ostrá slova.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Vašek Sivák

Václav Sivák - profil a kariéra talentovaného zápasníka

Vašek Sivák je kometa ⭐ bojových sportů u nás i v zahraničí. Jako první Čech v historii 🥇 vybojoval mezi amatéry prestižní světový titul...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ