Vyslyšeno, potvrzeno! Zápas století dostane epické pokračování

Organizace Oktagon ohlásila obrovskou bombu! Zápas století dvou legend domácí scény bude mít pokračování. Kdy a kde se odveta uskuteční? Více v článku.

MMA, Oktagon, Karlos Vémola, Atilla Végh - Zdroj ČTK, Krumphanzl Michal Foto: Profimedia/Krumphanzl Michal

Odveta mezi Vémolou a Véghem je oficiálně potvrzena

Konec dlouhých spekulací a slovních přestřelek. Oktagon v neděli v 18:00 oznámil, že odveta Zápasu století mezi Attilou a Karlosem bude! Obě legendy se dohodly na finančních podmínkách a největší domácí MMA organizace dává odvetě definitivně zelenou. Jak je to s termínem?

V posledních dnech byly z úst obou rivalů slyšet čím dál větší náznaky toho, že se vytoužená odveta skutečně stane realitou. Attila Végh například před pár dny prohlásil, že z jeho pohledu je odveta hotovou záležitostí.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Karlos Vémola svého času o tento duel extrémně stál, v posledních měsících, i vinou zranění, však nebylo toto žhavé téma tak úplně na pořadu dne. Terminátor má v tuto chvíli oznámené hned tři MMA zápasy. Na úvod vyzve 15. dubna v Liberci Al Matavaa.

Na turnaji Oktagon 43 v O2 Aréně pak 20. května změří podruhé v kariéře síly s Patrikem Kinclem a v několikrát odloženém utkání půjde o titul střední váhy. Tím harmonogram Karlose Vémoly ale nekončí, nyní je totiž jasné, že ho pravděpodobně ve druhé polovině roku (prosinec) čeká bitva s Attilou Véghem. Termín ani místo zatím oficiálně oznámeny nebyly.

  • Attila Végh knockoutoval Karlose Vémolu v prvním zápase po 2 minutách a 7 vteřinách

Slovenská legenda Attila Végh se v poslední době věnovala zejména boxu a také dalším byznysovým aktivitám. Po celou dobu vyjednávání se z jeho pohledu vše točilo okolo adekvátní finanční odměny a tuto bariéru se Oktagonu konečně podařilo prolomit. Attilu čeká velmi náročné období, protože od slavného vítězství s Karlosem Vémolou na konci roku 2019 v MMA kleci jako zápasník nestál.

Karlos Vémola si od té doby připsal 6 přesvědčivých výher a jediné co ho brzdilo, bylo opakované zranění. I tak je ale v daleko větším zápasovém tempu, což v odvetě může, ale také nemusí hrát roli.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Lela Ceterová Vémola se razantně zastala svého může

Lela se na tiskovce pustila do Kincla. „Je mi tě líto,“ opáčil šampion

Páteční tisková konference Oktagon Time v Ostravě nabídla pořádně výživné menu. Do ostrého trashtalku se pustila i přihlížející Lela...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ