Využijte MAX Kurz u Betana každý den - informace a návod

Na vybrané zápasy si u Betana každý den vsadíte ve vylepšeném kurzu. Hledejte symbol „MK“ a pošlete si na tiket bezkonkurenční sázkovou příležitost.

MAX Kurz u Betana nabízí zajímavé příležitosti každý den Foto: Betano

Betano MAX Kurz - využijte vylepšenou nabídku sázkového kurzu

U Betana se některé funkce, nabídky a promo akce vyplatí sledovat každý den. Ať už sázíte přes aplikaci nebo PC, v horní části pokaždé najdete vylepšené sázkové příležitosti opatřené symbolem MK (Max kurz). Tyto kurzy nabízí často výrazně vyšší hodnotu a tím i vyšší potencionální zhodnocení. Vsaďte si u Betana s bonusem za registraci ZDE

  • Nabídka MAX kurz platí pro sázky podané před začátkem zápasu na konečný výsledek zápasů označených symbolem MK a nemůže být kombinován s dalšími nabídkami.

Když si rozkliknete konkrétní zápas s MAX kurzem nabídne vám Betano super vylepšené kurzové varianty. Kromě toho vám předvybere i Bet Builder sázku, jejíž výsledný kurz se skládá z několika namixovaných variant v rámci daného zápasu. Ať už si vyberete cokoliv, můžete si být jistí, že nabízené unikátní kurzy jsou velmi atraktivní.

Funkce MAX Kurz vám může často ušetřit spoustu času a je určená pro ty, kdo hledají exkluzivní kurzovou hodnotu na vybraný zápas. Cílem je se skvěle bavit a zároveň mít na tiketu ten nejlepší možný kurz.

MAX kurz u Betana Foto: Betano

Pokud ještě nemáte účet u Betana, založte si ho pohodlně online ZDE. Nová sázková kancelář Betano od silné společnosti Kaizen Gaming, působící na několika světových trzích, si v ČR za krátký čas vybudovala velmi slušné renomé.

Kromě kurzového sázení se hráči často vrací i do příjemného prostředí online casina Betano, kde je každý den čekají zajímavé dárky, promo akce, free spiny či nejrůznější bonusy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Mobilní aplikace Betano

Mobilní aplikace Betano: návod na registraci a výhody

Bez vychytané sázkové aplikace se dnes už neobejde téměř žádný sázkař ❤️. Jak a kde jednoduše stáhnout Betano mobilní aplikaci? Tady je...

Betano má pro nové hráče uvítací bonus až 3000 Kč

Jak na bonus až 3000 Kč u Betana? Tady je jednoduchý návod

Sázková kancelář Betano má pro nové hráče připravený vstupní bonus až 3000 Kč. Jaké jsou podmínky pro jeho získání se dozvíte v tomto...

Sázková kancelář Betano nabízí zajímavé kurzy také na MMA

Sázky na Oktagon MMA u Betana - atraktivní kurzy i příležitosti

Společnost Betano působí na českém trhu teprve krátce, svými vypsanými kurzy si ale nahlas říká o pozornost sázkařů. Jak je to s kurzy na...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ