XFN je stále zadlužená

Znovuzrozená organizace XFN se stále nedokázala vypořádat se všemi závazky vůči svým bývalým bojovníkům a to i přesto, že má za sebou v Bratislavě první galavečer.

ilustracni-foto.jpg Foto: Pixabay

Modní značka Double Red se pokouší obnovit zadluženou organizaci XFN, očistit jí od všech závazků, ale zatím se jí to úplně nedaří. Sami zástupci přiznávají, že na dluhy již vydali stotisíce až milióny, tak je stále mnoho bojovníků, kteří zaplaceno nedostali. A přesto má za sebou již „nová“ organizace XFN první galavečer, který proběhl v prosinci v Ostravě a navštívilo ho zhruba 2 000 diváků. Vrcholem večera byl zápas v Barmském boxu Petr Kareš vs. Samuel Pirát Krištofič s nerozhodným výsledkem.

Petr Kareš slibuje splacení dluhů

Petr Kareš je původním promotérem organizace XFN a je to právě on, na kterého padá zloba nevyplacených bojovníků. On sám věří, že svým závazkům dostojí a proto se také rozhodl vrátit k bojovým sportům. Bojuje tedy zadarmo s tím, že jeho výdělek jde na splacení dluhů. Zatím, takto zvládl zápas v barmském boxu proti Pirátovi Krištofovičovi a nyní ho čeká v dubnu na XFN Never Give Up souboj v K-1 s Petrem Vondráčkem, který je v tomto sportu skutečným šampiónem.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Komu dluží XFN

Asi nikoho nepřekvapí, že seznam dlužníků XFN je pořádně dlouhý. Na jeho čele je raper Patrik Vrbovský alias Rytmus, kterému údajně XFN stále dluží polovinu (odhaduje se, že 40 000 euro) honoráře za boxerský zápas s Marpem. Hvězdou organizace XFN býval Patrik Kincl, který věřejně prohlašuje, že je smířený s tím, že své peníze již neuvidí. O své peníze se ale přihlašují také amatérští bojovníci a u nich je situace o to směšnější, že se jedná o několik pár tisícovak.

XFN ale také dluží například i polské manažerské skupině Artnox, která zastupovala zápasníka Ostrowského, jež se představil na turnaji XFN 17.

Když se podíváme na takto dlouhý seznam dlužníků, tak je až s podivem, že se XFN nebojí již nyní ohlásit na prosinec 2020 návrat do ringu boxera Marpa, který má za duel inkasovat přes milion korun.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.