XFN Never Give Up: Petr Kareš vs. Petr Vondráček

Na XFN: Never Give Up se v dubnu budeme moci těšit na opravdu parádní zápas v K-1 mezi Petrem Karešem a Petrem Vondráčkem.

sipka AKTUALIZOVÁNO: Petr Vondráček se s Petrem Karešem utká na akci Heroes Gate 25

Petr Kareš vs. Petr Vondráček Petr Kareš vs. Petr Vondráček, Foto: Facebook

Petr Kareš vs. Petr Vondráček informace

Po zmrtvýchvstání organizace XFN byli všichni fanoušci bojových sportů v napětí, jakým směrem se „nová“ XFN vydá a na co vlastně bude fanoušky lákat. A již na XFN Never Give Up v pátek 3.4. se budou moci všichni příznivci na velmi zajímavý souboj Petr Kareš vs. Petr Vondráček. Ani jeden z bojovníků se příliš netají tím, že svého soupeře nemusí, tak je dost pravděpodobné, že se dočkáme i jedné z nejzajímavějších slovních přestřelek v historii českých bojových sportů.

Petr Kareš je velice úzce spjat s XFN – nejdříve tuto organizaci dovedl k vrcholu, aby jí následně dovedl také na dno díky nesplaceným závazkům. Nyní se Petr Kareš opět v ringu pokouší získat zpět svou pošramocenou pověst a také hlavně splatit své dluhy. Petr Vondráček, který již také nepatří mezi nejmladší bojovníky, proslul svou kriminální minulostí, kdy opakovaně pobyl nějaký čas ve vězení, ale zároveň je také špičkovým bojovníkem K-1, jež se dokázal získat tituly 5x mistr ČR, ME a MS těžké váhy WAKO PRO.

Petr Kareš vs. Petr Vondráček K-1 pravidla

Sleduj video zde

Zápas Petr Kareš vs. Petr Vondráček se bude bojovat podle pravidel tradiční K-1 v supertěžké váze a v 10oz boxerských rukavicích. Zápas je vypsán na 3 kola a každé bude trvat 3 minuty. V případě nerozhodného výsledku bude nařízeno další, extra kolo. Jeden ze zápasníků může vyhrát KO, TKO, na základě rozhodnutí rozhodčích a nebo samozřejmě také po diskvalifikaci soupeře.

Souboj budou bodovat tři rozhodčí pomocí desetibodového systému - vítěz každého kola získá 10 bodů, a poražený obdrží 9 bodů nebo méně. Platné bude také pravidlo 3 knockdownů, respektive po 3 knockdownech v jednom kole bude následovat technický knockout.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.