Zapoj se do maratonu o 5 milionů na Tipsportu!

Sázej na bojové sporty každý srpnový den u Tipsportu minimálně za 100 Kč a získej podíl z prizepoolu 5 milionů.

Maraton o 5 mega na Tipsportu Foto: Tipsport

Maraton o 5 MEGA na Tipsportu: Sázej každý den na MMA!

Sázková kancelář Tipsport si pro své hráče připravila zajímavou akci. Stačí sázet od 1. srpna do 31. srpna za minimálně 100 korun a můžete se těšit na podíl z pětimilionového prizepoolu. V případě, že jeden den vynecháte v maratonu končíte. Klikněte zde a zdarma se zúčastněte soutěže u Tipsportu.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Sázet je potřeba každý den. Výhodou je ovšem velmi široká nabídka bojových sportů, díky které není problém vybrat si příležitost, na kterou vsadit. Jedním ze srpnových taháků je bezsporu turnaj UFC 252 s hlavním zápasem mezi Stipem Miocicem a Danielem Cormierem, který proběhne 15. srpna.

Na konci druhého práznidnového měsíce (konkrétně 29.8.) se navíc můžeme těšit na další UFC Fight Night, kde tentokrát uvidíme v hlavním souboji Anthonyho Smitha a Alexandera Rakiče. Na každou příležitost můžete samozřejmě sázet i vícekrát, takže není problém celý maraton zdárně dokončit. Na tiketu navíc není požadován ani žádný minimální kurz.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.