Zapojte se do soutěže u Fortuny o VIP setkání s Jiřím Procházkou

Chcete si potěžkat pás šampiona UFC, nebo probrat vítěznou taktiku a průběh utkání s Gloverem Teixeirou? S Fortunou máte možnost! Zapojit se do soutěže o exkluzivní setkání s českým hrdinou je navíc velice jednoduché. Čtěte dále.

Fortuna soutěž o VIP setkání s Jiřím Procházkou Foto: Fortuna

Fortuna soutěž o 20 VIP setkání s BJP

Sázková kancelář Fortuna má pro fanoušky skvělou příležitost stanout tváří v tvář Jiřímu Procházkovi. Dohromady 20 šťastlivců se bude moci nahlédnout pod pokličku úřadujícího šampiona a vyfotit se s titulovým pásem UFC! Šanci mají nově registrovaní i stávající hráči a soutěž běží do konce července. Pojďte do toho! Klikněte ZDE a zapojte se do soutěže u Fortuny o setkání s BJP

Jak na to? Podmínky pro nové hráče u Fortuny

  1. Ze všeho nejdřív si vytvořte herní účet u Fortuny ZDE – celý proces vám zabere jen několik minut
  2. Při registraci zadejte promokód PROCHAZKA a nezapomeňte do konce července dokončit plnohodnotnou registraci
  3. Nyní jste automaticky zařazení do slosování o VIP setkání s Jiřím Procházkou. V případě výhry vás bude Fortuna kontaktovat nejpozději do 2 pracovních dní

Podmínky pro stávající sázkaře

  1. Vsaďte si kdykoliv do 31. července alespoň za 200 Kč na příští zápas Jiřího Procházky
  2. Počítají se i AKO sázky a Malé domů
  3. Seznam výherců a kompletní pravidla soutěže najdete na webu Fortuny

Jiřímu Procházkovi se jako nejpravděpodobnější soupeř rýsuje opět Brazilec Glover Teixeira, na kterého sám ukázal. Porazí ho i napodruhé? Aktuálně vypsané sázkové kurzy Procházku favorizují, ale brazilský škrtič je motivovaný vzít si titul zpět.

Organizace UFC bude mít v konečném obsazení příštího Procházkova zápasu konečné slovo. Všeobecně se ale očekává, že bychom odvetu Procházka vs. Teixeira 2 mohli dostat na konci tohoto, případně na začátku nového roku. Využijte jedinečné šance a díky soutěži s Fortunou zjistěte se, co se aktuálně nejlepší polotěžké váze světa honí hlavou.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jiří Procházka si v Las Vegas kromě pracovních povinností užil i místní zábavu

Procházka stihl v Las Vegas i návštěvu casina. Kolik vyhrál?

Šampion UFC Jiří Procházka si během pobytu v Las Vegas užil kopec zábavy. Kromě mediálních a sponzorských povinností přišla řada také na...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ