Ženské MMA na vzestupu: Oktagon ohlásil novou akvizici

Organizace Oktagon se vytasila s parádním trumfem. Její řady rozšíří TOP slovenská bojovnice, která má za sebou úspěšnou MMA premiéru v Bellatoru i několik světových úspěchů v thajském boxu. Ondřej Novotný zároveň odtajnil detaily.

Monika Chochlíková bude zápasit v Oktagonu Foto: Instagram/oktagonmma

Organizace Oktagon ulovila velkou rybu. Smlouvu podepsala Monika Chochlíková

Skvělé zprávy. Ženské MMA v organizaci Oktagon dostává výraznou posilu. Slovenská kráska Monika Chochlíková podepsala novou smlouvu a budeme ji vídat na domácí scéně pravidelně v rámci MMA. Poprvé nastoupí už 19. 6. 2021, což oficiálně potvrdila samotná organizace.

Monika Chochlíková je mistryní světa v thajském boxu organizace WAKO a v postojářských disciplínách se řadí mezi absolutní světovou špičku. O to větším unikátem je, že se ve svojí MMA premiéře v Bellatoru blýskla parádní submisí. Tím jasně vzkázala, že se s ní musí počítat i na zemi. Zajímavostí je, že sama bojovnici přiznává, že měla z čeho vybírat a nabídky se jen hrnuly. Tyto dostihy ale přeci jen vyhrála organizace Oktagon, což je pro fanoušky výborná zpráva.

Monika se měla původně v největší česko-slovenské organizaci objevit už v únoru v rámci projektu Oktagon Underground Last Man Standing. Její účast ale překazila nákaza koronavirem. S odstupem času ale svoje kvality přeci jen domácím fanouškům předvede. A na domácí půdě!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Moniku Chochlíkovou nepustí do zápasu COVID

Monika Chochlíková má koronavirus a nastoupit nemůže

Nejlepší českou thajboxerku Moniku Chochlíkovou bohužel v sobotu neuvidíme.❌ Stopku ji vystavil pozitivní test na nemoc Covid-19....

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ