Zklamání pro šampiona: Martínek se tento rok v PFL neukáže

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Michal Martínek se měl letos představit ve velice prestižní MMA lize PFL, která probíhá v USA. Z důvodu pandemie ovšem všechny zápasy proběhnou až příští rok.

Michal Martínek porazil Viktora Peštu v titulovém zápase Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Zklamání Michala Martínka i fanoušků: Zápasy PFL se odkládají na 2021

Smutná zpráva zastihla úřadujícího šampiona Oktagonu Michala Martínka v době jeho narozenin. Organizace Professional Fighters League, kde Martínek podepsal kontrakt bohužel všechny zápasy odložila až na příští rok. Důvodem je světová pandemie koronaviru, která je obvzláště v USA velice vážná. Klikněte zde sledujte neodložené zápasy MMA živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Organizace PFL, ve které se měl tento rok představit i český bojovník Michal "Blackbeard" Martínek, vydala oznámení, že v roce 2020 nebude pořádat žádné zápasy kvůli koronaviru. Všichni fighteři mají ovšem kontrakt automaticky prodloužen i na další rok. Český zápasník dokonce v rozhovoru uvedl, že jim bude PFL zasílat i měsíční výplatu.

Oficiální vyjádření organizace Professional Fighters League zatím podle svých slov Martínek neobdržel. Doposud tedy není jasné, jestli bude moct zápasit někde jinde. V Oktagonu Underground ovšem z důvodu absence přípravy českého šampiona neuvidíme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.