Zklamání pro šampiona: Martínek se tento rok v PFL neukáže

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Chance

Bonus 200 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Michal Martínek se měl letos představit ve velice prestižní MMA lize PFL, která probíhá v USA. Z důvodu pandemie ovšem všechny zápasy proběhnou až příští rok.

Michal Martínek porazil Viktora Peštu v titulovém zápase Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Zklamání Michala Martínka i fanoušků: Zápasy PFL se odkládají na 2021

Smutná zpráva zastihla úřadujícího šampiona Oktagonu Michala Martínka v době jeho narozenin. Organizace Professional Fighters League, kde Martínek podepsal kontrakt bohužel všechny zápasy odložila až na příští rok. Důvodem je světová pandemie koronaviru, která je obvzláště v USA velice vážná. Klikněte zde sledujte neodložené zápasy MMA živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Organizace PFL, ve které se měl tento rok představit i český bojovník Michal "Blackbeard" Martínek, vydala oznámení, že v roce 2020 nebude pořádat žádné zápasy kvůli koronaviru. Všichni fighteři mají ovšem kontrakt automaticky prodloužen i na další rok. Český zápasník dokonce v rozhovoru uvedl, že jim bude PFL zasílat i měsíční výplatu.

Oficiální vyjádření organizace Professional Fighters League zatím podle svých slov Martínek neobdržel. Doposud tedy není jasné, jestli bude moct zápasit někde jinde. V Oktagonu Underground ovšem z důvodu absence přípravy českého šampiona neuvidíme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ