Známe nové datum turnaje Oktagon 16 v Ostravě

Velmi očekávaný MMA turnaj Oktagon 16, který se měl původně konat v Ostravě 14. března, má nový termín. Podívejte se na informace v článku.

David Kozma bude na Oktagonu 16 obhajovat titul Foto: Instagram

Nový termín Oktagonu 16! Nejspíše proběhne už v září

Oktagon 16 měl původně proběhnout v březnu. Celosvětová pandemie koronaviru ovšem znemožnila pořádání většiny sportovních akcí a zápasy před vyprodanou ostravskou arénou zkrátka proběhnout nemohly. Fanoušci MMA už si ovšem ve svých kalendářích mohou zaškrtnout nové datum. Klikněte zde a sledujte živě bojové sporty zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Termín turnaje Oktagon 16 v Ostravě je 5. září 2020. V současnosti samozřejmě není možné počítat s tímto datem na 100%, nicméně v případě že se podaří pandemii koronaviru zvládnout se očekávaný galavečer s titulovým zápasem Davida Kozmy uskuteční už v září. Vstupenky zakoupené na původní březnový termín samozřejmě zůstávají v platnosti.

Organizace Oktagon navíc už zanedlouho slibuje první turnaj nového projektu s názvem Oktagon Underground, který bude splňovat podmínky současné situace a bude probíhat výhradně bez diváků. Fanoušci v livestreamech uvidí hned pět váhových pyramid, které bude završovat finále mezi českým a slovenským bojovníkem. Do Oktagon Underground se například přihlásila i bývalá UFC zápasnice Lucie Pudilová.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ