Známe nové datum turnaje Oktagon 16 v Ostravě

Velmi očekávaný MMA turnaj Oktagon 16, který se měl původně konat v Ostravě 14. března, má nový termín. Podívejte se na informace v článku.

David Kozma bude na Oktagonu 16 obhajovat titul Foto: Instagram

Nový termín Oktagonu 16! Nejspíše proběhne už v září

Oktagon 16 měl původně proběhnout v březnu. Celosvětová pandemie koronaviru ovšem znemožnila pořádání většiny sportovních akcí a zápasy před vyprodanou ostravskou arénou zkrátka proběhnout nemohly. Fanoušci MMA už si ovšem ve svých kalendářích mohou zaškrtnout nové datum. Klikněte zde a sledujte živě bojové sporty zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Termín turnaje Oktagon 16 v Ostravě je 5. září 2020. V současnosti samozřejmě není možné počítat s tímto datem na 100%, nicméně v případě že se podaří pandemii koronaviru zvládnout se očekávaný galavečer s titulovým zápasem Davida Kozmy uskuteční už v září. Vstupenky zakoupené na původní březnový termín samozřejmě zůstávají v platnosti.

Organizace Oktagon navíc už zanedlouho slibuje první turnaj nového projektu s názvem Oktagon Underground, který bude splňovat podmínky současné situace a bude probíhat výhradně bez diváků. Fanoušci v livestreamech uvidí hned pět váhových pyramid, které bude završovat finále mezi českým a slovenským bojovníkem. Do Oktagon Underground se například přihlásila i bývalá UFC zápasnice Lucie Pudilová.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.