Zúčastněte se dnes od 20:00 MMA kvízu u Fortuny

Už dnes 24.9. ve čtvrtek od 20:00 startuje na webu sázkové kanceláře Fortuny další kolo sportovního kvízu o hodnotné ceny. Podívejte se na informace a zdarma se zúčastněte.

Zahrajte si Fortuna kvíz zde Foto: Fortuny

Fortuna: Zahrajte si čtvrteční kvíz o ceny za tísíce Kč: Dnes otázky o MMA

Čtvrteční kvízy o hodnotné ceny u sázkové kanceláře Fortuna se těší velké oblibě. Účast je totiž zdarma a v případě rychlého rozhodování a  potřebných vědomostí, můžete vyhrát až 1 000 kočun na sázení. Vyznáte se v MMA? Klikněte zde a zúčastněte se zdarma dnešní soutěže od 20:00.

Datum a začátek kvízu každý čtvrtek od 20:00
Téma na 24. září:
Bojové sporty

Systém čtvrtečních kvízů u Fortuny je velice jednoduchý. Přesně ve 20:00 začíná hra a vaším úkolem je co nejrychleji a správně odpovědět na příslušné otázky. Ve čtvrtek 24. září je téma zaměřeno na bojové sporty a ceny si rozdělí nejlepších 10 tipérů.

Cenu útěchy ovšem dostane i jeden soutěžící z kategorie poražených. Jeden vylosovaný hráč, který se neumístil na prvních deseti pozicích totiž obdržený 2 000 Kč na sázení. Výhry můžete použít například k sázkám na další turnaj IAF Streetfighter. Kompletní pravidla soutěže naleznete na stránkách sázkové kanceláře Fortuna.

Dokažte, že rozumíte bojovým sportům a vyhrajte následující ceny:

Přehled cen Fortuna Sportovního kvízu
🥇1. místo 1.000,-
🥈2. místo 800,-
🥉3. místo 700,-
» 4. místo 600,-
» 5. místo 500,-
» 6. místo 50 free spinů
» 7. místo 30 free spinů
» 8. místo 25 free spinů
» 9. místo 20 free spinů
» 10. místo 10 free spinů

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ