RCC Fair Fight: Nabati vs. Sivák o titul - aktuální info a datum

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hvězdný Vašek Sivák má před sebou nejtěžší zápas kariéry. Jeho soupeřem v boji o titul RCC Fair Fight do 66 kilogramů bude současný šampion Kiamran Nabati. Všechny důležité informace se dočtete v tomto článku.

sipka AKTUALIZOVÁNO: Zápas je bohužel pro zranění Siváka v tuto chvíli zrušen

Nabati vs. Sivák Foto: RCC Fair Fight

Hodnocení turnaje RCC FAIR FIGHT 20: 9,6/10

  • Datum a místo: Sobota 18. února 2023, Jekatěrinburg, Rusko
  • Kurzy: Zkontrolujte aktuální kurzovou nabídku sázkových kanceláří

RCC Fair Fight: Kiamran Nabati vs. Václav Sivák informace

Mistr světa Václav Sivák má na dosah další velmi ceněný titul. V sobotu 18. února ho v Rusku čeká bitva s neporaženou domácí hvězdou Kiamranem Nabatim. Badboy může být prvním českým bojovníkem, který urve tento nesmírně prestižní pás. Podaří se mu to? Vsaďte si na bojové sporty ZDE a získejte sázku zdarma 300 Kč za dokončení registrace

Box - sleduj průběh zápasu zde

Václav Sivák patří ve světě kickboxu mezi absolutní světovou špičku. O jeho kvalitách dobře ví i v Rusku, kde se nyní i díky kontaktům matchmakera RFA Martina Wodeckiho podařilo sjednat titulovou bitvu. Co se týče kvality soupeře, mělo by jít o dosavadní nejtěžší prověrku. Souboj neporažených borců přitahuje pozornost i ve světě.

SIVÁK VS. NABATI
Turnaj: RCC FAIR FIGHT 20
Kdy: 18. 2. 2023
Kde: Jekatěrinburg, Rusko
Livestream: PPV

Kiamran Nabati vs. Václav Sivák kurz, analýza, preview

Vašek Sivák se pyšní fantastickým skóre 22-0 a na kontě má v pouhých 23 letech několik titulů i cenných skalpů. Ten nejdůležitější vybojoval v roce 2021, kdy získal profesionální titul WAKO PRO a definitivně se zařadil mezi světovou extra třídu.

V dosud posledním zápase nedal šanci Patriku Záděrovi a v polovině prosince se stal historicky prvním šampionem organizace RFA. To nejlepší má ale český talent teprve před sebou, což shodně potvrzují jeho trenéři a manažeři. Velká výzva přichází na řadu právě nyní.

Sivák je doslova klenotem bojových sportů u nás. Box, K1, malé či velké rukavice. Ostravský badboy udivuje kromě své rychlosti a neuvěřitelné dynamiky také velkou univerzálností. K tomu se přidává zdravé sebevědomí i potřebná disciplína. Výsledkem je hlad po úspěchů a unikátní profi bilance, která se v tomto souboji dost možná otřese v základech. Nebo předvede Vašek další dominantní výkon?

  • Václav Sivák, 23 let, 177 cm, 64 kg
  • Kiamran Nabati, 27 let, 175 cm, 65 kg

Kiamran Nabati v dosavadní kariéře rovněž nepoznal porážku a stejně jako Sivák získal mezi amatéry světový titul WAKO. Jde o zkušeného zápasníka, který má na kontě více než 200 zápasů a rovněž jeho bilance 15-0 si rozhodně říká o pozornost. V roce 2015 vybojoval stříbro na muay thai šampionátu IFMA. Nabati naposledy ukončil na konci listopadu Andreje Khromova ve 2. kole.

Rodák z Machačkaly je velmi chytrým a vyspělým typem bojovníka, který v ringu / kleci rozhodně neplýtvá zbytečně silami. V tomto utkání by Sivák mohl těžit z větší rychlosti a lepší techniky i fyzické kondice. Proti němu naopak hraje pro cizince tradičně nevlídné ruské prostředí, včetně rozhodčích.

Jak sledovat RCC Nabati vs. Sivák živě zdarma?

Jediným způsobem, jak Siváka sledovat v Rusku živě je nákup PPV streamu. Bližší informace vám přineseme v den konání turnaje. V následujícím videu se podívejte, jakým způsobem ovládl Vašek Sivák titulový zápas v RFA.

RCC Fair fight 20  zápasy, výsledky (fight card)

Na stejném galavečeru se představí i slovenský tank Sebastian Fapšo, který v zápase pod pravidly Muay Thai v malých rukavicích změří síly s Saigidem Alibekovem. Podrobnosti a výsledky obou domácích bojovníků vám přineseme po skončení galavečeru v tomto článku.

bavte-se-u-sazkove-kancelare-betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Vašek Sivák má před sebou další titulovou výzvu

Souboj neporažených: Vašek Sivák zabojuje o titul RCC

Světová postojářská hvězda Vašek Sivák vyhlíží další titulovou bitvu. Tentokrát změří síly s bojovníkem, který stejně jako on, nikdy...

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ