Road to ONE: Václav Sivák vs. Marian-Florin Soare INFO

Vašek „Badboy“ Sivák je zpátky! Kometa české postojářské scény míří vstříc další velké výzvě. Na sobotním galavečeru Road to ONE světoznámé organizace One Championship bude pod pravidlami K-1 čelit nebezpečnému Rumunovi.

sipka AKTUALIZOVÁNO: Vašek Sivák bere další výhru v kariéře po nekompromisním KO v prvním kole. 

Václav Sivák Zdroj OKTAGON MMA Foto: OKTAGON MMA

Road to ONE - Night of Warriors 17: datum a informace

V rámci bojovými sporty nabité soboty 24. dubna se hlásí o slovo i špičkový postojářský turnaj. Road to ONE - Night of Warriors se uskuteční v Praze pod křídly prestižní asijské organizace One FC. Do akce se vrací kromě jiných českých hvězd i Vašek Sivák, kterého čeká rumunský fighter Marian-Florian Soare. Klikni ZDE a sázej na pražský turnaj ONE FC s bonusem zdarma za registraci

Box - sleduj průběh zápasu zde

Vašek Sivák zápasí v sobotu 24. 4. na Road to ONE – sázkové kurzy, analýza a tip

Zraněná ruka nedovolila Vaškovi Sivákovi pokračovat v pyramidě posledního postojářského projektu z dílny organizace Oktagon Underground Last Man Standing. Přesto na sebe hodně upozornil. Jeho fantastický zápas s veteránem Glory Bailey Sudgenem ozdobil celý galavečer a právem mu zase o něco zvýšil kredit také v zahraničí. Vedle Vaška Siváka se v sobotu představí celá řada známých jmen v čele s legendou Tomášem Hronem, Matějem Kozubovským či Michaelem Krčmářem.

Po vyléčení zranění se rodák z Ostravy vrací na Road to ONE Praha v plné síle zpět do ringu. Sobotní superfight je pro Vaška velká výzva a příležitost se znovu ukázat na světové úrovni. Pro nejlepšího bojovníka pyramidy je dokonce v rámci celého projektu připravena lukrativní smlouva s asijskou organizací One Championship.

Road to ONE - Night of Warriors 17
24. 4. Václav Sivák vs. Marian-Florian Soare

Marian-Florian Soare je 21 letý rumunský bojovník, který se dlouhodobě připravuje v Miláně ve vyhlášené Magnus Fighting Academy. Může se pochlubit zajímavou bilancí 19 výher a pouze 4 porážek. Jeho soupeř je ale daleko zkušenejší a kvalitnější a proto je Soare v pozici jasného kurzového outsidera. Superfight je vypsán na 3x3 minuty ve váze do 65,8 kg s pravidlami K1.

TIP: Vašek Sivák zvítězí, v kurzu 1,10 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem za registraci

Vašek Sivák je velkým kurzovým favoritem

Vašek Sivák živě: kde sledovat zápas Siváka live – přímý přenos na O2 TV

Pražský kvalifikační turnaj RTO se podařilo prosadit na televizní obrazovky, kde jej do vysílacího plánu zařazuje v sobotu 24. 4. od 18:00 placená stanice O2 TV. Sledování livestreamu online na internetu jiným způsobem pravděpodobně možné nebude. Na Vaškův poslední zápas se podívej v tomto videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vašek Sivák

Václav Sivák - profil a kariéra talentovaného zápasníka

Vašek Sivák je kometa ⭐ bojových sportů u nás i v zahraničí. Jako první Čech v historii 🥇 vybojoval mezi amatéry prestižní světový titul...

Organizace One Championship se poprvé ukáže v Česku

Slavná organizace One Championship zavítá do Česka

Asijská organizace One Championship uspořádá na jaře turnaj v Česku. 🤼 V zápasech se ukáží i Tomáš Hron a Václav Sivák.

Jiří Procházka se svým týmem už odletěl do Vegas na zápas s Reyesem

Jiří Procházka už odletěl do Vegas: Připraven je i na 5 kol

Jiří Procházka už odcestoval se svými trenéry Karaivanovem a Hovězákem do Las Vegas, kde se 1. května utká s Dominickem Reyesem.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ