Bitva s Furym nebude. Jake Paul ukázal na nového soupeře

Kolem kontroverzního Jakea Paula je v posledních dnech pořádně rušno. Může za to termín i soupeř pro jeho nadcházející boxerský zápas. Z původních plánů totiž znovu sešlo.

Youtuber Jake Paul - Zdroj ČTK, CoverImages, Seth Browarnik, InStar, Cover Imag Foto: ČTK/CoverImages/Seth Browarnik/InStar/Cover Imag

Jake Paul se s Tommym Furym neutká, náhradní soupeř budí respekt

Táhnoucí se spory okolo zápasu Paul vs. Fury nakonec nemají pro fanoušky šťastný konec. „Problémové dítě“ se v nejbližší době s neporaženým boxerem a nositelem slavného jména uprostřed ringu nepotká. Tommy Fury ze zápasu odstoupil pro údajné neshody s celním úřadem a neobdržení potřebných víz pro setrvání v USA. Jake Paul se však tomuto prohlášení vysmál a dokonce nabidl svému sokovi pomocnou ruku. Nic z toho však nepomohlo a Paul nakonec ztratil trpělivost a domluvil si náhradního soupeře.

sipka Vyzvedněte si parádní bonus na sázení u Betana ZDE

Úspěšný youtuber a boxer Jake Paul ovšem bleskově ukázal na nového soupeře. 6. srpna v Madison Square Garden poměří síly s Hasimem Rahmanem Juniorem, se který měl dříve osobní spory.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hasim Rahman Jr. má odboxováno přes 100 amatérských zápasů a 13 profi zápasů s bilancí 12-1. Podle slov Jakea Paula představuje v této fázi jeho kariéry obrovskou výzvu, jakou by žádný jiný boxer v jeho situaci nepřijal.

Jak ale dobře víme, Jake Paul už nejednou dokázal šokovat svět. Mezi šestnácti provazy dokázal knockoutovat někdejší hvězdy UFC Bena Askrena i Tyrona Woodleyho. Známého bouřliváka tak není radno za žádných okolností podceňovat.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ