Box: Bred Foster - James Beech Jr. informace

V pátek večer bude boxer Bred Foster bránit svůj britský a Commonwealth titul super bantamové váhy proti vyzyvateli Jamesi Beechovi. Úřadující šampion je v duelu obrovským favoritem!

Bred Foster vs. James Beech Foto: Instagram

Box: Brad The Blade Foster vs. James Beech Jr.: o britský a Commonwealth titul v super bantamové váze

V rámci hlavního zápasu galavečera boxu, který se uskuteční ve Velké Británii v pátek kolem 23 hodiny, se proti sobě v ringu postaví britští zápasníci Bred Foster a James Beech. Aktuální držitel pásu Commonwealthu i britského titulu je pro své zkušenosti i silové dispozice jasným favoritem na vítězství. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na boxerský galavečer ve Velké Británii s bonusem zdarma

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Vyzyvatel James Beech Junior sice ještě nikdy v ringu neprohrál, svými zkušenostmi i úrovní boxu se ale svému soupeři nemůže rovnat. Pro 23letého Beeche půjde o premiéru v super bantamové váze a jeho první krok na národní úroveň. Stejně tak se v dosavadní kariéře nestřetl s televizními kamerami a takhle velkým mediálním zájmem.

Beech drží stoprocentní bilanci, když dokázal zvítězit ve všech svých 12 zápasech do kterých nastoupil. Ještě nikdy ale neměl možnost boxovat celých 12 kol, což bude proti zkušenému soupeři obrovský handicap. Díky nižší váze by naopak mohl zahrozit svojí rychlostí.

🥊 Brad Foster James Beech
Věk: 22 23
Bilance: 12 - 0 - 2 12 - 0 - 0
Národnost: Velká Británie Velká Británie

Bred Foster rovněž ve své kariéře ještě nikdy neprohrál, ve výčtů zápasů má vedle 12 výher i 2 remízy. Foster získal britský titul i titul commonwealthu super bantamové váhy v roce 2019 když dokázal na body porazit Joshe Walleho.

V záři téhož roku se utkal s vyzyvatelem Lucienem Reidem a zápas skončil kontroverzní remízou. Tento výsledek stačil mladšímu z obou dnešních soupeřů k udržení svých titulů. V následné odvetě se stejným soupeřem už zvítězil a potvrdil svůj obrovský talent. Podle mnohých odborníku je v budoucnu dokonce velkým adeptem na zisk titulů nejlepších boxerských organizací.

TIP: Výhra Breda Fostera TKO/KO před limitem, v kurzu 1,50 sipka Vsadit u Tipsportu

Favorit ukončí zápas před časovým limitem

British Super Bantam Title & Commonwealth title: sledujte zápas živě v livestreamu

Oba zápasníci se nachází na jiném boxerském levelukarty jsou rozdány jasně ve prospěch Fostera. Ten bude těžit nejen ze svých zkušeností, ale i fyzické síly a postavy. Bojové sporty jsou často v nabídce živých livestreamů na TV Tipsport ZDE a není vyloučené, že se tam objeví i tento hlavní duel večera. Případně můžete vyzkoušet volně dostupné internetové přenosy. Pro Beeche půjde o nesmírně cennou zkušenost a je velmi pravděpodobné, že jej na této úrovni budeme vídat pravidelně i v budoucnu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.