Box: Joshua vs. Fury? Chystá se senzační zápas

Boxerský souboj století? Vše nasvědčuje tomu, že se ho dočkáme už v roce 2021. V souboji šampionů vyzve Anthony Joshua držitele zbývajícího titulu WBC Tysona Furyho.

Utká se Tyson Fury s Anthonym Joshuou? Foto: ČTK/AP/Isaac Brekken

Zápas století? Domlouvá se bitva Joshua - Fury!

Anthony Joshua si podle předpokladů v sobotu 12. prosince dokráčel pro další výhru. Tentokrát knockoutoval Kubrata Puleva v 9. kole a udržel si tak šampionské pásy WBA (Super), IBF, WBO a IBO. Prakticky ihned po jeho úspěšné obhajobě se začal domlouvat jeho souboj s Tysonem Fury, který po výhře nad Deontayem Wilderem drží titul WBC. Klikněte zde a vsaďte si na box s bonusem zdarma.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Situace v boxerské těžké váze skutečně nahrává sjednocujícímu souboji. Vítěz duelu Fury vs. Joshua by si připsal tituly všech pěti organizací, což se naposled stalo v roce 1999, kdy těžkou váhu opanoval legendární Lennox Lewis. Oba borci předběžně se zápasem souhlasili.

Vše tak nasvědčuje tomu, že v roce 2021 skutečně uvidíme jeden z největších zápasů celé boxerské historie. Tyson Fury už přispěchal s prohlášením, že Joshuu dokáže ukončit ve třetím kole, na což anglický šampion hbitě zareagoval. „Že mě chce Fury vypnout? To skutečně rád slyším, alespoň ho konečně dostanu do ringu,“ rozesmál se Anthony Joshua.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.