Box: Katie Taylor vs. Delfine Persoon 2 – informace, kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Po více než roce se proti sobě v odvetném zápase o světové tituly lehké váhy v boxu postaví šampionka Katie Taylor a její vyzyvatelka Delfine Persoon. Vítězství aktuální držitelky všech prestižních boxerských pásů bylo v roce 2019 hodně kontroverzní. Jaký bude průběh duelu tentokrát?

Katie Taylor (vlevo) bude bránit světové tituly v lehké váze proti Delfine Persoon Foto: Instagram

Box lehká váha ženy: Katie Taylor vs. Delfine Persoon informace, datum

V sobotu 22. srpna 2020 se v části Brentwood v Los Angeles uskuteční odvetný duel v boxu mezi úřadující šampionkou Katie Taylor z Irska a belgickou bojovnicí Delfine Persoon. Dvě momentálně nejlépe postavené zápasnice na žebříčku lehké váhy si to spolu rozdají poté, co si před rokem v Madison Squere Garden (New York) k překvapení široké veřejnosti připsala Katie Taylor vítězství na body, což její soupeřka velmi těžce nesla a odveta tak slibuje parádní box plný třaskavých momentů. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na světový box s bonusem zdarma.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Dosud neporažená Katie Taylor, vědoma si kontroverzního rozhodnutí rozhodčích, s odvetou souhlasila a znovu tak bude čelit starší a zkušenější belgické zápasnici, která je podle svých slov vděčná a zároveň připravená na možnost získat prestižní světové tituly pro sebe.

Taylor sice původně usilovala o zápas se šampionkou pérové váhy Amandou Serrano, zápasnice se ale nedokázaly domluvit na podmínkách týkající se finančních bonusů a tak bude irská bojovnice čelit velké výzvě v podobě obhajoby pásů nejprestižnějších boxerských organizací.

🥊Galavečer boxu Brentwood Los Angeles, Kalifornie, USA🥊
Lightweight female Katie Taylor Delfine Persoon
Věk: 34 35
Zápasová bilance: 15-0-0 44-2-0
Postavení na žebříčku: 1. 2.
Národnost: Irsko Belgie

Katie Taylor – Delfine Persoon - o pásy WBO, WBC, WBA, IBF (Female Lightweight Title)

Souboj nejlepších zápasnic lehké váhy se uskuteční v rámci galavečera v Los Angeles, kde se v hlavním zápase večera představí vyzyvatelé Anthony Joshui ruský boxer Alexander Povetkin a Angličan Dyllian Whyte.

Belgická zápasnice dlouho před potvrzeným zápasem apeluje hlavně na korektní rozhodování v odvetě, protože podle jejího názoru nebyl problém jen v samotném verdiktu rozhodčích, ale například i ve zkracování přestávek mezi jednotlivými koly. Duel, který se odehraje předposlední srpnovou sobotu může být zároveň její poslední velkou šancí vystoupat na světový trůn, což si zkušená zápasnice dobře uvědomuje a motivace by tak měla být jejím hnacím motorem.

Už první vzájemný zápas naznačil větší sílu v rukou Delfine Persoon, Katie Taylor naopak kontrovala technickým pojetím boxu a taktickou bitvou, která ale tentokrát na obhajobu stačit nebude.

TIP: Delfine Persoon, v kurzu 3,30 sipka Vsadit u Fotuny s bonusem na bojové sporty zdarma

Persoon zvládne odvetu vítězně

Box: Katie Taylor – Delfine Persoon živě – online stream, livestream, přímý přenos v televizi (TV)

Sledujte nabídku živých livestreamů na Fortuna TV v sekci LIVE, zda se tam objeví tento ostře sledovaný zápas. Mnoho odborníků první vzájemné střetnutí označilo za nejlepší boxerský duel posledních let a to dokonce nejen v rámci něžného pohlaví. V televizi pak pravděpodobně bude duel vysílat sportovní stanice Nova Sport, za jejichž služby si ale musíte zaplatit.

Katie Taylor a Delfine Persoon čeká odveta Foto: Twitter

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ