Box: Katie Taylor vs. Delfine Persoon 2 – informace, kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Po více než roce se proti sobě v odvetném zápase o světové tituly lehké váhy v boxu postaví šampionka Katie Taylor a její vyzyvatelka Delfine Persoon. Vítězství aktuální držitelky všech prestižních boxerských pásů bylo v roce 2019 hodně kontroverzní. Jaký bude průběh duelu tentokrát?

Katie Taylor (vlevo) bude bránit světové tituly v lehké váze proti Delfine Persoon Foto: Instagram

Box lehká váha ženy: Katie Taylor vs. Delfine Persoon informace, datum

V sobotu 22. srpna 2020 se v části Brentwood v Los Angeles uskuteční odvetný duel v boxu mezi úřadující šampionkou Katie Taylor z Irska a belgickou bojovnicí Delfine Persoon. Dvě momentálně nejlépe postavené zápasnice na žebříčku lehké váhy si to spolu rozdají poté, co si před rokem v Madison Squere Garden (New York) k překvapení široké veřejnosti připsala Katie Taylor vítězství na body, což její soupeřka velmi těžce nesla a odveta tak slibuje parádní box plný třaskavých momentů. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na světový box s bonusem zdarma.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Dosud neporažená Katie Taylor, vědoma si kontroverzního rozhodnutí rozhodčích, s odvetou souhlasila a znovu tak bude čelit starší a zkušenější belgické zápasnici, která je podle svých slov vděčná a zároveň připravená na možnost získat prestižní světové tituly pro sebe.

Taylor sice původně usilovala o zápas se šampionkou pérové váhy Amandou Serrano, zápasnice se ale nedokázaly domluvit na podmínkách týkající se finančních bonusů a tak bude irská bojovnice čelit velké výzvě v podobě obhajoby pásů nejprestižnějších boxerských organizací.

🥊Galavečer boxu Brentwood Los Angeles, Kalifornie, USA🥊
Lightweight female Katie Taylor Delfine Persoon
Věk: 34 35
Zápasová bilance: 15-0-0 44-2-0
Postavení na žebříčku: 1. 2.
Národnost: Irsko Belgie

Katie Taylor – Delfine Persoon - o pásy WBO, WBC, WBA, IBF (Female Lightweight Title)

Souboj nejlepších zápasnic lehké váhy se uskuteční v rámci galavečera v Los Angeles, kde se v hlavním zápase večera představí vyzyvatelé Anthony Joshui ruský boxer Alexander Povetkin a Angličan Dyllian Whyte.

Belgická zápasnice dlouho před potvrzeným zápasem apeluje hlavně na korektní rozhodování v odvetě, protože podle jejího názoru nebyl problém jen v samotném verdiktu rozhodčích, ale například i ve zkracování přestávek mezi jednotlivými koly. Duel, který se odehraje předposlední srpnovou sobotu může být zároveň její poslední velkou šancí vystoupat na světový trůn, což si zkušená zápasnice dobře uvědomuje a motivace by tak měla být jejím hnacím motorem.

Už první vzájemný zápas naznačil větší sílu v rukou Delfine Persoon, Katie Taylor naopak kontrovala technickým pojetím boxu a taktickou bitvou, která ale tentokrát na obhajobu stačit nebude.

TIP: Delfine Persoon, v kurzu 3,30 sipka Vsadit u Fotuny s bonusem na bojové sporty zdarma

Persoon zvládne odvetu vítězně

Box: Katie Taylor – Delfine Persoon živě – online stream, livestream, přímý přenos v televizi (TV)

Sledujte nabídku živých livestreamů na Fortuna TV v sekci LIVE, zda se tam objeví tento ostře sledovaný zápas. Mnoho odborníků první vzájemné střetnutí označilo za nejlepší boxerský duel posledních let a to dokonce nejen v rámci něžného pohlaví. V televizi pak pravděpodobně bude duel vysílat sportovní stanice Nova Sport, za jejichž služby si ale musíte zaplatit.

Katie Taylor a Delfine Persoon čeká odveta Foto: Twitter

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.