Box: Katie Taylor vs. Miriam Gutierrez – datum a informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V sobotu 14. 11. 2020 se v souboji o všechny světové tituly lehké váhy proti sobě postaví v ringu dosud neporažené zápasnice Katie Taylor a Miriam Gutierrez.

ilustracni-foto.jpg Foto: Profimedia

Hodnocení titulového zápasu lehké váhy Taylor vs. Gutierrez: 8,8/10

  • Datum a místo: 14. 11. 2020, Brentwood, Anglie
  • Kurzové sázky: Na boxerský duel je možné si vsadit u sázkových kanceláří

Aktualizováno: Kattie Taylor si připsala vítězství na body.

Box ženy lehká váha – titulový zápas o pásy WBO, WBC, WBA, IBF

V rámci toho nejlepšího světového boxu žen v lehké váze vyzve v sobotu Španělka Miriam Gutierrez legendu tohoto sportu, aktuální šampionku Katie Taylor. Obě soupeřky ve své kariéře nepoznaly hořkost porážky, což se ve vzájemném souboji velmi pravděpodobně změní. Potvrdí Taylor roli obrovské kurzové favority? sipka Klikněte ZDE a sázejte na bojové sporty s bonusem zdarma za registraci

Box - sleduj průběh zápasu zde

Female Lightweight Title: Katie Taylor vs. Miriam Gutierrez

Zápas se uskuteční ve Velké Británii, pod hlavičkou Fight Camp Essex ve městě Brentwood, což bude vůbec první zahraniční zkušenost pro Miriam Gutierrez.

Galavečer boxu Fight Camp Essex, Brentwood
Lightweight female Katie Taylor Miriam Gutierrez
Věk: 34 37
Zápasová bilance: 16-0-0 13-0-0
Postavení na žebříčku: 1. 11.
Národnost: Irsko Španělsko

Současná držitelka všech světových titulů Katie Taylor v kariéře už 8x dokázala své pásy obhájit a je právem považována za jednu z nejlepších boxerek všech dob. Naposledy zvítězila v odvetě s nebezpečnou Belgičankou Delfine Persoon, se kterou svedla vyrovnané, avšak vítězné bitvy.

Rodačka z Irska, která dokázala v minulosti vyhrát i zlatou medaili na Letních olympijských hrách, je z pohledů kurzu velkou favoritkou a v zápase to potvrdí svými zkušenostmi s titulovými zápasy i obrovskou kvalitou.

TIP: Výhra Katie Taylor, v kurzu 1,05 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem za registraci zdarma

Katie Taylor zvítězí

Sázkový kurz na Irskou boxerku je nízky, ideálně se například hodí na tiket do soutěže o ligové fotbalové dresy u Fortuny, kde je potřeba mít alespoň dvě sázkové příležitosti.

Miriam Guttierez si právo vyzvat světovou boxerskou jedničku lehké váhy vybojovala výhrou nad Venezuelankou Keren Batiz v listopadu 2019. Ve Španělsku nemá Gutierrez konkurenci, jinde ve světě však nikdy nezápasila, což bude v tomto duelu velkou nevýhodou. Na druhou stranu ale nemá absolutně co ztratit, a tak se jistě pokusí šokovat celý sportovní svět skalpem fenomenální Katie Taylor. Na skvěle zpracované promo video irské soupeřky se podívejte zde.

sipka Mike Tyson zpět v ringu! Více o legendárním boxerovi ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.