Box: Patrick Teixeira vs. Brian Carlos Castano – datum a tip

V noci ze soboty na neděli si to o titul organizace WBO rozdají elitní boxeři Superwelterové divize, uřadující šampion Patrick Teixeira a dosud neporažený Brian Carlos Castano. Zajímavý sázkový tip najdeš v článku.

Šampion Superwelterové váhy WBO Patrick Teixeira Foto: Instagram/patrickteixeiraboxing

WBO World Super Welterweight Title: Teixeira vs. Castano 14. 2. 2021

Latinskoamerická rivalita a uprostřed ringu jedničky žebříčků svých zemí Brazilec Teixeira a Argentinec Castano. V neděli 14. 2. nad ránem (našeho času) budou létat jiskry a vítěz nesmírně atraktivního duelu připne světový titulový pás WBO, který teď drží zkušenější Teixeira. Zvládne obhajobu i tentokrát? Vsaď si na box s parádním bonusem ZDE za snadnou a rychlou registraci

Box - sleduj průběh zápasu zde

Patrick Teixeira (31-1-0) je brazilský boxer, kterému patří 9. příčka na světě Superwelterové váhy. Uvolněný světový pás organizace WBO vybojoval na konci roku 2019, když v parádním zápase porazil do té doby neporaženého Dominikánce Carlose Adamse. Jmenovec slavného MMA bojovníka Glovera Teixeiry má na svém kontě 22 vítězných ukončení před časovým limitem, a oproti Castanovi má odboxováno o polovinu více duelů.

Brian Carlos Castano (16-0-1) jde do zápasu v pozici světové "čtyřky" Superwelterové váhy a jako obrovský kurzový favorit. V kariéře zaznamenal 16 vítězství, z toho 12 knockoutů a pouze jednu remízu. „El Boxi“ měří pouze 171 cm, což oproti 182 cm Teixeiry bude znatelná nevýhoda. Svůj poslední zápas v boxu absolvoval, podobně jako Teixera, na konci roku 2019, když porazil v souboji o interkontinentální titul Wale Omotosa. Ten ale v duelu bojoval spíše sám se sebou a svým bolavým ramenem.

Životní bitva pro oba aktéry proběhne v prostorách známého Casina Fantasy Springs v Kalifornii a na řadu příjde jako hlavní předzápas karty.

TIP: Vítěz Patrick Teixeira, v kurzu 5,95 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem za registraci

Vyzkoušejte výhru Patricka v parádním kurzu

Vzhledem k hodnotám sázkových kurzů se vyplatí přidat na tiket výhru zkušenějšího brazilského boxera.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Alexander Povetkin se utká v odvetě s Dillianem Whytem

Alexander Povetkin vs. Dillian Whyte 2 informace a kurzy

Alexander Povetkin 🥇 se v odvetném zápase utká s Dillianem Whytem. ✅ Podívejte se na nové datum, informace a vypsané kurzy na bitvu o ...

Neporažený boxer Floyd Mayweather vs. Youtuber Logan Paul

Floyd Mayweather vs. Logan Paul: informace a datum

Floyd Mayweather ⭐ se opět vrací do ringu. V exhibičním duelu se utká s youtuberem Loganem Paulem. ❤️ Podívejte se na informace v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ