Box: Vasil Ducár vs. Ryan Rozicki - datum, tip a livestream

Nejvýše postavený český boxer Vasil Ducár zaboxuje 11. září 2021 v kanadském Sydney o prestižní stříbrný titul WBC. Podrobnosti a návod na livestream si přečti v článku.

sipka VASIL DUCÁR VYZVE 26. BŘEZNA 2022 MIKEA PEREZE - PODROBNOSTI ZDE

Vasil Ducár má před sebou velkou výzvu Foto: Vasil Ducár

Hodnocení boxerského zápasu: Ducár vs. Rozicki: 9,1/10

  • Datum konání: 11. září 2021
  • Nabídka sázek: Na tento duel si pravděpodobně půjde vsadit u sázkových kanceláří

Ryan Rozicki vs. Vasil Ducár zápas o titul WBC v křížové váze

Má před sebou další zahraniční misi. Vasila Ducára čeká velmi zajímavý duel o druhý nejprestižnější titul organizace WBC. Cíl zůstává stejný. Prodat svoje schopnosti také v mezinárodním ringu a přivést domů cenný pás. O to se pokusí 11. září v kanadském Sydney, kde bude čelit současnému držiteli opasku WBC, kanadské jedničce Ryanu Rozickimu.

sipka Klikni ZDE a vsaď si na světový box s příjemným bonusem za online registraci

Box - sleduj průběh zápasu zde

Vasil Ducár boxrec žebříček a sázkové kurzy na jeho zápas s Ryanem Rozickim

Vasil Ducár je momentálně na světovém žebříčku křížové váhy v první čtyřicítce a po 4 zahraničních porážkách za sebou se chce po delší době konečně prosadit i v porovnání se světovou špičkou. Ve svém posledním utkání s Billamem-Smithem padl na body a titul WBA nezískal. Vasilova bilance v boxu aktuálně čítá 9 profesionálních výher a 4 porážky. Za sebou má ale daleko těžší zápasy, než jeho nadcházející soupeř Rozicki.

V Česku drží Ducár titul ČUBP, když na konci roku 2020 knockoutoval v Lucerně Václava Pejsara. Na domácí půdě ho se stejným soupeřem čeká koncem tohoto roku odveta.

Ryan Rozicki drží v profesionálním ringu neporazitelnost, když ve všech dosavadních 13 duelech dokázal soupeře ukončit před časovým limitem. Zároveň je to právě on, kdo v tuto chvíli stříbrný pás WBC a v souboji s Ducárem jej bude obhajovat. Už pouze světový titul WBC je v rámci této organizace ještě prestižnější.

Rozicki má rád tvrdé výměny a podle Ducára má ve svém stylu hodně technických mezer, kterých bude chtít český boxer využít. Na tiket patří výhra české boxerské jedničky!

Jak a kde sledovat zápas Ducára živě? Online live stream, PPV stream

Zápas Ducár vs. Rozicki se uskuteční v kanadském městě Sydney, kam se česká boxerská jednička vydá znovu se svým trenérem Michalem "Mikešem" Vančurou, jenž připravuje i celou řadu MMA bojovníků.

O organizaci galavečera, jehož součástí bude tento zápas, se postará Three Lions Promotions a dá se předpokládat, že k dispozici bude online stream. O podrobnostech ke sledování tohoto zápasu živě budeme včas informovat.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Kdy a kde má Vasil Ducár zápas?

Aktuálně nejlepší český boxer Vasil Ducár se 11. 9. 2021 utká o prestižní titul WBC. Vše o tomto zápase se dozvíš v článku ZDE.

2️⃣ Kdo je soupeř Vasila Ducára v příštím zápase?

Soupeřem Vasila Ducára v titulovém utkání bude 26letý Kanaďan Ryan Rozicki. Ten aktuální drží právě stříbrný titul WBC a proti Ducárovi ho bude obhajovat. Návod na sledování livestreamu najdeš uvnitř článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Vojto Barborík a Ivan Buchinger zabojují o pás pérové váhy organizace Oktagon MMA

Oktagon 27: Buchinger vs. Barborík kurzy, program a preview

Oktagon po dlouhé době opět zavítá na Slovensko✔️. Vše důležité, včetně fight card a sázkových kurzů ☝ na jednotlivé zápasy, najdeš v...

Jake Paul boxerské zápasy hodně prožívá

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ