FNC: Rytmus vs. Gábor Boráros kurzy a livestream

Už v pondělí 27. prosince uvidíme boxerskou bitvu Rytmus vs. Boráros. Podívejte se na vypsané kurzy a návod ke sledování live streamu živě.

sipka Vše o zápase RYTMUS VS. MOLOCH na Fight Night Challenge 2 najdete zde

Gábor Boráros bude bojovat s Rytmusem Foto: OKTAGON MMA

FNC: Rytmus vs. Gábor Boráros datum, kurzy (Vrbovský - Boráros)

Slovenského rappera Rytmuse (Patrika Vrbovského) čeká další boxerský zápas. Tentokrát se utká s bojovníkem Oktagonu Gáborem Borárosem. Duel proběhne na galavečeru Fight Night Challenge, který se koná 27. prosince v Brně. Začátek celé akce je naplánován na 19:00. Klikněte zde a vsaďte si na FNC.

Divácky velmi atraktivní duel bude hlavním předzápasem na galavečeru Fight Night Challenge. Mírným kurzovým favoritem je Gábor Boráros, což není nic překvapivého. Jedná se totiž o trénovaného profesionálního fightera.

Patrik Vrbovský, který vystupuje pod přezdívkou Rytmus, má za sebou pouze jeden boxerský duel. V něm podlehl poměrně jednoznačně Marpovi. Slovenský rapper ukázal sice dobrou odolnost, nicméně po fyzické a technické stránce to bylo slabší.

TIP Remíza v kurzu 10,00 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem

Kurz na případnou remízu stojí za zkoušku

Ani Gábor Boráros ale není čistokrevným boxerem a navíc bude mít v zápase výraznou váhovou nevýhodu. Pro slovenského fightera s bude jednat o první profi boxerský duel v kariéře. Rovněž je otázka jak k samotnému fightu oba borci po vánočních svátcích přistoupí. Kurz na remízu je stále poměrně vysoký a může se vyplatit.

FNC: Rytmus vs. Gábor Boráros livestream online zdarma sledovat živě

Livestream boxerského zápasu Rytmus vs. Boráros bude možné sledovat pouze online na internetu. Přímý přenos v televizi dostupný nebude. Jedinou možností je tak oficiální live stream přes PPV. Cena tohoto placeného streamu je 9,90 eur. Alternativou je pak samozřejmě i stream zdarma, který naleznete na internetu. U těchto streamů je ovšem nutné počítat s horší kvalitou obrazu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Boráros vs. Rytmus výsledek box

Patrik Rytmus Vrbovský v tomto utkání znovu ukázal velkou odolnost a srdce bojovníka, rychlostně však na Borárose nestačil a prohrál jednoznačně 3:0 na body.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Attila Végh se vrací na bojovou scénu. A nejen on.

Fight Night Challenge: Attila Végh, Rytmus, Boráros - informace

Závěr roku nabídne fanouškům nevídanou akci❤️. Nová organizace Fight Night Challenge zlákala do svých řad několik hvězd domácí scény. Tady...

Pirát se v boxu postaví Alexandru Cvernovi

FNC: Krištofič vs. Cverna kurzy, analýza a livestream

Těžká váha ⚖️ Alexandr Cverna vyzve v boxu 🥊️ Piráta Krištofiče. 🏴‍☠️ Komu zápas mezi 16 provazy sedne lépe? Tady je analýza a sázkový tip!

Gábor Boráros bojuje v organizaci Oktagon

Gábor Boráros – profil a zápasy bojovníka MMA

Gábor Boráros je populární slovenský zápasník 🤼, historicky první šampion Oktagon Výzvy ☝. Jeho kariéra i osobní život nepřestávají...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ