Mistrovství ČR v boxu - aktuální informace, program a datum

Mistrovství České republiky v boxu je tady. Ve dnech 15. – 17. prosince se v pražské hale TJ Spoje porvou o šampionské pásy nejlepší domácí (amatérští) boxeři. Podrobnější informace přinášíme v tomto článku.

Mistrovství ČR v boxu 2022 proběhne v Praze Foto: Facebook/Real Boxing Cup

Boxerské mistrovství České republiky 2022 – program, výsledky

V těchto dnech se v Praze koná mistrovství ČR v boxu. Národní šampionát pořádá v termínu 15. - 17. 12. 2022 nejvyšší boxerská liga Tipsport Real Boxing Cup pod vedením Daniela Táborského a Jiřího Hendrycha. Do akce jde celá řada vycházejících hvězd jako je Kelvin Soquessa, Nela Freiherová, Lenka Bernardová či Miloš Bartl a Petr Novák.

sipka Vyzvedněte si parádní bonus na sázení ZDE

Box - sleduj průběh zápasu zde

Někteří boxeři pravidelně nastupují během sezóny v Real Boxing Cupu, což je extraliga CZ/SK boxu. Právě tady sbírají cenné zkušenosti a dostávají se do povědomí fanoušků. Box je sice u nás ve stínu MMA, celosvětově jde ale o obrovský fenomén, především bavíme-li se o profesionálním boxu.

V boxerském kalendáři má Mistrovství ČR pevné místo a jde o důležitou akci pro rozvoj tohoto sportu u nás. Národní šampionát pod pravidly olympijského (amatérského) boxu startuje ve čtvrtek 15. prosince rozřazovacími zápasy, velkolepé finále je na programu v sobotu 17. prosince.

„Poznejte pravý box na vrcholné úrovni. Přijďte se naživo podívat na drsné souboje boxerů a boxerek, kteří budou usilovat nejen o mistrovské pásy České republiky, ale i o šanci reprezentovat Česko na budoucích velkých mezinárodních turnajích, ze kterých vzejdou nominovaní na olympijské hry 2024,“ dodává Daniel Táborský

MČR V BOXU 2022
Čtvrtek, 15.12., 15:00 Vyřazovací boje (TJ Spoje)
Pátek, 16.12., 14:00 Semifinálové boje (TJ Spoje)
Sobota, 17.12., 12:00 Veřejné vážení (Galerie Harfa)
Sobota, 17.12, 18:00 Finálový galavečer (TJ Spoje)

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hodnocení turnaje MČR v boxu: 8,8/10

  • Datum a místo konání: 15. - 17. prosince 2022, TJ Spoje, Praha
  • Nabídka sázek: Pro aktuální kurzy sledujte nabídku sázkových kanceláří

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion těžké váhy WBC Tyson Fury

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se...

Canelo Álvarez spílá Lionelovi Mesiimu

VIDEO: Tohle Messi neměl dělat. Canelo Álvarez pořádně vypěnil

Fenomenální boxer Canelo Álvarez se na sociálních sítích nebývale rozvášnil. Hrdého Mexičana dopálily neuctivé záběry vítězné oslavy z...

Zátorský vyzve o 50 kilo těžšího Cvernu

Box: Fight Night Challenge 3 datum, zápasy, kurzy, livestream

I letos ozdobí závěr roku ✨boxerský galavečer organizace Fight Night Challenge. Program zápasů, kurzy✔️ a všechny důležité informace...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ