Pavel Novotný vs. Jaroslav Foldyna: Vsaďte si na KO!

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Utká se Pavel Novotný s Jaroslavem Foldynou v boxu? A kdo z nich odejde jako vítěz? Sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy!

Pavel Novotný Foto: Profimedia

Pavel Novotný vs. Jaroslav Foldyna v boxu: Fortuna vypsala kurzy

Dočkáme se v letošním roce 2020 boxerského souboje Pavla Novotného s Jaroslavem Foldynou? Šance na tento netradiční duel, který by bezesporu rozhýbal stojaté vody českého boxu tu rozhodně je. Slovní přestřelky mezi řeporyjským starostou a poslancem SPD vygradovaly v pořadu Jaromíra Soukupa na televizi Barandov. Novotný totiž nazval Foldynu koštětem, který si to nenechal líbit a pohrozil, že v sále nechá zhasnout (?!). Klikněte zde a vsaďte si na boxerský souboj Novotný vs. Foldyna.

Uvidíme bitvu v ringu mezi Novotným a Foldynou?

Starosta Řeporyjí a známý pokerový hráč Pavel Novotný už dříve připustil, že by se s Jaroslavem Foldynou při dodržení platových podmínek utkal. Foldyna je ovšem bývalý boxer a i při jeho věku by pravděpodobně v ringu předvedl obstojný výkon. Rozdíl dvaceti let je nicméně obrovský a Pavel Novotný by díky své tělesné konstituci mohl hrozit tvrdým KO.

TIP: Vítěz díky KO/TKO Novotný P. v kurzu 75 sipka Vsadit s bonusem u Fortuny

Knockoutuje Pavel Novotný Jaroslava Foldynu?

Možností, kde by mohl boxerský souboj mezi Novotným a Foldynou proběhnout, je hned několik. Jako nejpravdopodobnější se jeví exhibiční turnaj, který pořádá Lukáš Konečný. Přesné datum známé není, nicméně celá akce s charitativním podtextem by měla proběhnout už v létě.

Kurz na výhru Pavla Novotného prostřednictvím KO/TKO je u Fortuny natolik vysoký, že se vyplatí ho za menší sumu vyzkoušet. Postava Pavla Novotného v mnohém připomíná Tysona Furyho v době odvykačky a všichni víme, jak aktuální šampion organizací WBA, WBC, IBF, WBOv poslední době úřadoval. Řezník z Badenu nezůstane své přezdívce nic dlužen a v případném zápase sázíme na jeho výhru.

Pavel Novotný vs. Jaroslav Foldyna video

Zde se můžete podívat na celý incident na TV Barandov:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ