Vasil Ducár: „Dlouhodobé plány musí vycházet z krátkodobých cílů“

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jeden z nejlepších českých boxerů Vasil Ducár stojí na prahu velké kariérní výzvy. Navzdory specifické době si to v prosinci rozdá s Václavem Pejsarem o post jedničky křížové váhy. Probrali jsme jeho současnou situaci a řeč byla i o dalších tématech.

Vasil Ducár Foto: Instagram/vasilducar

Exkluzivní rozhovor s Vasilem Ducárem o přípravě, Tysonovi či roli táty

Ahoj Vasile, předem díky, že sis v nabitém programu a náročné době udělal čas na rozhovor pro fightlive.cz. Pojďme rovnou na první otázku…

M: Jak často teď aktuálně trénuješ a jak tvoji přípravu ovlivňují současná vládní opatření?

V: Tak trénuju, jak se dá. Vládní opatření jsou samozřejmě problém, nerad bych nařízení obcházel. Nehledě na to, že neseženeš stejně sparingpartnera, takže je to komplikované.

sipka Tip pro Vás: sázejte na bojové sporty s příjemným bonusem za registraci

M: V prosinci Tě čeká velký zápas s Václavem Pejsarem. Co od něj Ty sám očekáváš a připravuješ se na variantu, že by Lucerna letos proběhla kompletně bez přítomnosti diváků?

V: To je víc než pravděpodobný… spíš vlastně jistý. Je to samozřejmě škoda, ta atmosféra by byla super a hnala by, ale bez diváků nebo s nimi – nemělo by to mít vliv na výkon, takže to jde mimo mě.

M: Jak vekou výhodou jsou podle Tebe těžké zápasy, které si v minulosti absolvoval se světovou špičkou? Získal si prestižní světový titul WBF proti Samuely Kadjemu, odboxoval skvělé zápasy s Lofidim, nebo Lerenou. To budí respekt…

V: Zkušenosti mi to určitě nějaký dalo, minimálně v tom, že vím, že se můžu rovnat těm nejlepším na světě. Ale extra výhody bych v tom nehledal...vždy jde o konkrétní výkon a zápas. Vše předtím a vše potom je nevýznamný.

M: Václav Pejsar se nechal slyšet, že kamarádství půjde v tomto duelu stranou, jste opravdu takoví přátelé, nebo je to z jeho strany spíše hra na city?

V: To je asi otázka na Vencu, když se ptáš, jak to myslel... Já necítím nikdy zášť k soupeři, naopak vždy trénuješ s kamarády a těm uštědříš nejvíc ran na tréninku. Takže takhle o tom rozhodně nepřemýšlím.


„Vím, že se můžu rovnat těm nejlepším, vždy jde ale o konkrétní výkon a zápas“


M: Aktuální držitel titulu křížové váhy bude nicméně pořádně těžký soupeř. Čekáš, že půjdete plných 10 kol, nebo se zápas bude rozhodovat před časovým limitem?

V: To se uvidí. Václav je houževnatý soupeř, takže já budu připravený na plných 10 kol.

M: Prozradíš nám svoje ambice do budoucna?

V: Dlouhodobé plány musí vycházet z krátkodobých cílů, takže nynější soustředění je na 29.12.

M: Jak si užíváš roli táty a máš čas sledovat dění v Oktagon MMA, kde si se už také představil?

V: Roli táty si užívám maximálně! Úplně mi to změnilo pohled na svět a na mé rodiče... Když si uvědomím, jak mám moc rád svoji dceru tak pak zpětně vidím i tu lásku od mých rodičů, kterou jsem nedokázal předtím ocenit. Je to úžasný. Co se týče Oktagonu - ano, turnaje i situaci sleduji a zhruba vím, co a jak se děje.

M: Co říkáš na zápas Mike Tysona s Royem Jonesem, půjde v něm čistě o peníze?

V: To nevím, z části asi taky. Těším se na to a jsem hlavně zvědavej, jak to bude vypadat. Rozumím ale i té touze opět stát v ringu.

Vasil v souboji s Herve Lofidim v listopadu 2019 Foto: Instagram

M: Tvůj příběh, kdy se z kluka z malé vesnice poblíž Znojma stal elitní boxer světových parametrů je hodně inspirující. Chtěl by si na závěr něco vzkázat začínajícím sportovcům – bojovníkům?

V: Nerad bych se pasoval do role nějakého rádce, je na každém jakou si zvolí cestu a kolik je ochoten tomu věnovat úsilí a obětí. Hlavně aby je to bavilo a užívali si i ty věci, který nejsou příjemný, jako únava v tréninku, nebo věnovaný čas…. Najít si v každý věci něco pozitivního a uvědomit si, že cesta je cíl....😉


Děkujeme Ti za rozhovor a přejeme Ti pevné zdraví a úspěchy v další sportovní kariéře i soukromém životě. Závěrem bychom Ti rádi poděkovali za tvoji skvělou reprezentaci českého boxu u nás i ve světě.

» Sledujte Vasilovu cestu na jeho Instagramu

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ