David Dvořák rozjíždí semináře. Chce předávat zkušenosti dál

UFC zápasník David Dvořák přichází s novým byznys modelem. Období mezi přípravami na zápas mu vyplní turné po Česku a Slovensku.

David Dvořák chce sdílet svoje zkušenosti z MMA Foto: David Dvořák

David Dvořák chce sdílet svoje know-how. V rámci turné plánuje pořádat pravidelné semináře

Sympatický krok má čerstvě na svědomí rodák z Hradce Králové David Dvořák. Jeden z trojice českých bojovníků v UFC se na sociálních sítích svěřil se svými nejbližšími plány. Chce objíždět sportovní kluby a předávat svoje zkušenosti, kterých během 23 zápasů v profi kariéře nasbíral dost a dost.

Od konce června do konce září si chce David Dvořák krátit čekání na další zápas v UFC. A hlavně pomáhat.

„Rád se podělím o to nejlepší ze svého repertoáru a budu rád, pokud si z toho každý něco odnese. Rozhodl jsem se, že je čas předávat zkušenosti dále a zhruba jednou ročně chci udělat turné 10ti seminářu po Česku a Slovensku“ přiblížil David na Instagramu svoje plány na nadcházející měsíce

Undertaker má na svém kontě prozatím 3 zápasy v elitní organizaci UFC a dosud v nich nenašel přemožitele. Právem se tak pohybuje okolo TOP 10 bojovníků muší váhy a v budoucnu by rád zaútočil na titul. Jeho úžasná série neporazitelnosti v profi kleci trvá už neuvěřitelných 9 let.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

UFC bojovnice Mackenzie Dern na váze

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ