Artur Omarov zápas živě na LOH v Tokiu - livestream i v TV

Zápasník Artur Omarov vstupuje do olympijského turnaje v Tokiu. V tomto článku najdeš návod, kde a kdy ho sledovat v akci živě. Vybojuje medaili?

Olympionik Artur Omarov trénuje i s Karlosem Vémolou Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Olympionik Artur Omarov zápas dnes na LOH v Tokiu - informace

Český reprezentant Artur Omarov má před sebou v disciplíně zápas řecko-římský (wrestling) vůbec první účast na letní olympiádě. A hned myslí na medaili! Svou pouť turnajem začne osmifinálovým zápasem v pondělí 2. 8. kolem 4 hodiny ranní našeho času. Jméno úvodního soupeře se dozvěděl během neděle 1. 8. a je jím maďarský zápasník Alex Szőke.

sipka Vyzvedni si příjemný sázkařský bonus za online registraci, který můžeš využít pro svoje první sázky

Sleduj video zde

Řecko římský zápas olympiáda: Artur Omarov vs. Alex Szőke

Turnaj v řecko-římském zápase na LOHArturem Omarovem startuje v Tokiu první srpnový den a spolu se zápasem ve volném stylu potrvá týden. Český zápasník a kamarád Karlose Vémoly se na účast na turnaji pod pěti kruhy hodně nadřel a snad neexistuje v České republice nikdo, kdo by mu úspěch nepřál.

sipka AKTUALIZOVÁNO: Artur Omarov nezvládl hned svůj první duel a na LOH předčasně skončil. O výsledku 3:1 v jeho neprospěch rozhodla pasivita v úvodní periodě. Český reprezentant následně dokázal jen snížit skóre.

Sám Artur sdílí prostřednictvím sociálních sítí zdravé sebevědomí. O ještě větší dávku motivace pro něj se před pár dny postaral judista Lukáš Krpálek, který si dokráčel v Tokiu pro zlatou medaili. Omarov touží jeho příběh napodobit, oba totiž podřídili olympijské přípravě naprosto vše.

Kdy a jak sledovat Artura Omarova na olympiádě v Tokiu: online livestream, přímý přenos v televizi (kdy bude Omarov na ČT Sport)

Jak se povede Arturu Omarovovi neunikne pozornosti sportovního kanálu ČT Sport.¨Jeho chvíle by měla přijít na řadu v pondělí 2. 8. brzy ráno (cca 4:00). Díky online vysílání si lze zápas pustit také na internetu. O dalším průběhu a přesných vysílacích časů budeme informovat v tomto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Lukáš Krpálek

Lukáš Krpálek - životopis judisty, zápasy a statistiky

Lukáš Krpálek patří mezi nejlepší sportovce České republiky a i díky němu se mnoho dětí začalo věnovat judu❤️. Tento článek mapuje jeho...

Detailní záběr na karfiol

Karfiolové (květákové) uši zápasníků: jaká je příčina?

Možná jste si už někdy položili otázku,☝ proč mají zápasníci různých bojových odvětví na první pohled zdeformované a nehezky vypadající...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ