Bellator 261: Johnson vs. Moldavsky přímý přenos na Voyo

Bellator 261 by si neměl nechat ujít žádný fanoušek MMA. V hlavním zápase totiž uvidíme legendárního Tima Johnsona, který bude usilovat o zisk titulu.

Bellator 261 Johnson vs. Moldavsky Foto: Voyo

Bellator 261 s titulovým zápasem v těžké váze - sledujte živě na Voyo

Galavečer Bellator 261 se zápasem, který rozhodne o držiteli titulu v těžké váze, se koná už dnes (25.6.) v noci z pátku na sobotu. Veterán Timothy Johnson se v hlavním duelu večera utká s nebezpečným Valentinem Moldavskym. Všechny zápasy navíc můžete sledovat v přímém přenosu na platformě Voyo s českým komentářem.

Sledujte živě Bellator 261

Zároveň je samozřejmě jako obvykle možné i na Bellator 261 sázet. Kompletní kurzy na dnešní duely jsou vypsané u sázkové kanceláře Fortuna. Klikněte zde, vsaďte si na Bellator 261 a získejte bonus zdarma za registraci.

Kdy a kde sledovat Bellator 261? Livestream začíná v pátek 23:55

Čeští diváci mohou začátek turnaje Bellator 261: Johnson vs. Moldavsky sledovat v pátek od 23:55 našeho času. Cena za měsíční přístup na platformu Voyo je 159, což je výrazně výhodnější než placení za jednotlivé galavečery. Na Voyo je navíc možné přehrávat i další sportovní události jako je NHL, NBA, nebo například MotoGP.

Aktuálně je možné na Voyo sledovat přímé přenosy Bellatoru, PFL a KSW. Zároveň je k dispozici i funkce zpětného přehrání, což můžete využít i dnes, protože souběžně s Bellatorem probíhá i velmi zajímavý turnaj PFL 6 (Professional Fighters League).

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tim Johnson bude mít další zápas v Bellatoru

Bellator 261: Johnson vs. Moldavsky kurzy a datum

Bitva o titul v těžké váze organizace Bellator mezi Johnsonem a Moldavskym proběhne už 25. června. Podívejte se na kompletní informace a...

Galavečer PFL 6 už dnes nabídne hlavní zápas Pettis vs. Manfio

Jak sledovat PFL 6 živě? Exkluzivně v livestreamu na Voyo!

Nadupaný MMA turnaj PFL 6 v hlavní roli s Anthony Pettisem je na programu už dnes večer! Vrátí se bývalý šampion UFC na vítěznou vlnu?...

One Championship - Zdroj thebigland, Shutterstock.com

Road to ONE: Strikers Cage Championship 7 - živě na O2 TV!

Další evropskou zastávkou projektu Road to ONE z dílny organizace One Championship je španělské Tenerife✔️. Přímý přenos startuje v sobotu...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ