Hvězda Macha Muradova v UFC stoupá. Sleduj jeho zápasy na O2 TV

Uzbecký bojovník Makhmud Muradov je v Česku jako doma. Má tu rodinu, tréninkové zázemí a obrovské zástupy fanoušků. Patříš mezi ně i ty? Pak oceníš živé přenosy UFC turnajů na Premier Sport od O2 TV!

Sleduj turnaje UFC od 199 Kč za měsíc Foto: O2 TV

Cesta Macha Muradova v UFC: buď u toho na stanici Premier Sport a bav se při sledování toho nejlepšího MMA

Jméno a příběh Makhmuda Muradova zná snad každý fanoušek MMA u nás. Uzbek s českým srdcem, jenž si v prestižní UFC buduje stále silnější pozici, patří mezi nejlepší a nejzajímavější zápasníky současného světa smíšeného bojového umění.

14 zápasů a více než 4 roky bez porážky, vylepšená smlouva s UFC, přes jeden a půl milionů fanoušků na sociální síti Instagram. Kariéra Macha Muradova je na vzestupu a míří k titulové šanci. Buď u toho i ty - sleduj zápasy Macha Muradova v UFC na Premier Sport od O2 TV, protože

  1. Na Premier Sport máš k dispozici parádní HD obraz s česko-slovenským komentářem
  2. Celý turnaj si můžeš přehrát až 7 dní zpětně a nahrát si až 100 hodin záznamu za měsíc
  3. Vstoupíš do světa nejlepšího MMA, či fotbalové ligy - Premier League. Tím to ale zdaleka nekončí

Střední divize UFC: Dojde na souboj Muradova se šampionem Adesanyou?

Rozjetý Makhmud Muradov logicky myslí na příčky nejvyšší. „V minulosti jsem měl sen získat pás některé z organizací. To se mi povedlo. Nyní chci jít zápas od zápasu a zlepšovat se. Do dvou let bych mohl zabojovat v UFC o titul“ nechal se slyšet uzbecký bijec v souvislosti s jeho titulovými ambicemi mezi světovou elitou.

Nabízí se tak úvahy a srovnání se šampionem Israelem Adesanyou, který si v posledních letech podmanil střední váhu UFC a nepoznal zde dosud přemožitele. Na cestě k tomuto cíli je potřeba překonat několik překážek. Middleweight je totiž extrémně nabitá. Whittaker, Costa, Cannonier nebo vycházející hvězda posledních měsíců Dricus Du Plessis a mnoho dalších bojovníků má totožný cíl jako Mach. Připnout pás a stát se „nesmrtelným“. Kdo sesadí současného krále?

Pro českého fanouška nemůže být sledování UFC turnajů jednodušší. O2 TV totiž na svém kanálu Premier Sport vysílá všechny UFC turnaje. Je-li některý z českých, či slovenských fighterů na Prelims kartě, pak i tato fáze turnaje je do vysílání zahrnuta. A že Mach Muradov rozhodně není jediným zástupcem česko-slovenského MMA v Ultimate Fighting Championship.

sipka Tip pro tebe: ušetři díky výhodnému předplatnému balíčku O2 TV Sport Pack

Čest nám dělají v organizaci UFC také Jiří Procházka, David Dvořák a Ľudovít Klein. Našlápnuto mezi elitu má rovněž Martin Buday, nebo Patrik Kincl. Na působení našich zápasníků za velkou louží můžeme být náležitě hrdí. Přidej se ke stále rostoucí MMA komunitě a fandi domácím bojovníkům i ty! Se stanicí Premier Sport máš jedinečnou možnost.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

UFC bojovnice Mackenzie Dern na váze

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další...

David Dvořák bojuje v muší váze organizace UFC

David Killa Khroust Dvořák - životopis a zápasy MMA bojovníka

David Undertaker Dvořák ❤️ je česká hvězda v prestižní UFC, kde nastupuje v muší váhové kategorii✅. Aktuálně je na 9. příčce žebříčku.

UFC je možné sledovat prostřednictvím O2 TV na Premier Sport

Jak sledovat UFC na Premier Sport - návod a cena

Nejlepší světová liga smíšeného bojového umění UFC ⭐ je obrovský fenomén současnosti. Její chapadla sahají díky účasti česko-slovenských...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ