I Am Fighter 2: Přímý přenos zdarma na Fortuna TV

Nenechte si ujít dnešní (6.3.) přenos všech zápasů z fight card I Am Fighter 2. Podívejte se na livestream u Fortuna TV, který začíná v 18:00

IAF 2 bude živě na Fortuna TV Foto: TZ IAF

2. vydání galavečeru I Am Fighter sledujte zdarma na Fortuna TV

Organizace I Am Fighter 2 má před sebou druhý galavečer, který proběhne 6.3. v Praze. Na turnaji se v hlavním zápase představí Tomáš Deák - bývalý šampion Oktagonu. Klikněte zde a připojte se na online stream z IAF #2 zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Fanoušci MMA by si také neměli nechat ujít finálové duely reality show Herajn vs. Beran a Prachař vs. Ligocki. Celý galavečer můžete zdarma sledovat na Fortuna TV.

Díky partnerství sázkové kanceláře Fortuna a organizace I Am Fighter poběží na webu Fortuny kompletní přenos z celé zápasové karty IAF 2. Na Fortuně si tak můžete pustit všechny zajímavé zápasy a navíc bez zpoždění. Na veškeré duely (i prelims) je navíc možné sázet v live sázkách.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.