I Am Fighter 2: Přímý přenos zdarma na Fortuna TV

Nenechte si ujít dnešní (6.3.) přenos všech zápasů z fight card I Am Fighter 2. Podívejte se na livestream u Fortuna TV, který začíná v 18:00

IAF 2 bude živě na Fortuna TV Foto: TZ IAF

2. vydání galavečeru I Am Fighter sledujte zdarma na Fortuna TV

Organizace I Am Fighter 2 má před sebou druhý galavečer, který proběhne 6.3. v Praze. Na turnaji se v hlavním zápase představí Tomáš Deák - bývalý šampion Oktagonu. Klikněte zde a připojte se na online stream z IAF #2 zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Fanoušci MMA by si také neměli nechat ujít finálové duely reality show Herajn vs. Beran a Prachař vs. Ligocki. Celý galavečer můžete zdarma sledovat na Fortuna TV.

Díky partnerství sázkové kanceláře Fortuna a organizace I Am Fighter poběží na webu Fortuny kompletní přenos z celé zápasové karty IAF 2. Na Fortuně si tak můžete pustit všechny zajímavé zápasy a navíc bez zpoždění. Na veškeré duely (i prelims) je navíc možné sázet v live sázkách.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ