Jak a kde sledovat I AM FIGHTER 2 živě? Online a zdarma

Galavečer I AM FIGHTER 2 proběhne už dnes (6. března). Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamu zdarma.

Sledujte živě I AM FIGHTER zdarma na online streamu (Deák vs. Benkaci) v Praze Foto: TZ IAF

Jak sledovat I AM FIGHTER 2 živě? Online stream bude na Fortuna TV

Galavečer I AM FIGHTER 2, který se koná už dnes 6. března v pražské aréně O2 Universum, nabídne hned několik velice zajímavých zápasů. Kromě finálových duelů reality show se v akci představí i Tomáš Deák, Alexandr Cverna a Jakub "IronKap" Studený. Klikněte zde a sledujte všechny zápasy na IAF#2 zdarma a živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý galavečer bude možné sledovat prostřednictvím přímého přenosu na webu sázkové kanceláře Fortuna. Na Fortuna TV uvidíte v livestreamu celou fight card I Am Fighter 2 a na všechny zápasy bude možné i sázet live. Tento online stream samozřejmě bude bez zpoždění, takže svým favoritům můžete fandit v reálném čase. Přímý přenos bude k dispozici i na placené televizi O2 Sport.

TIP Vítěz Deák T. v kurzu 1,18 sipka Vsadit u Fortuny a sledovat zdarma

Deák zvítězí na IAF 2

Hlavním zápasem celého večera I AM FIGHTER 2 bude souboj Tomáš Deák vs. Montar Benkaci. V tomto zápase by měl mít navrch slovenský šampion, který se může pyšnit i titulem organizace Oktagon. Deák je totiž zkušenějším bojovníkem a zároveň je lepší v postoji i na zemi. Na tikety proto patří výhra Deáka ve stále pěkném kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ