Jak a kde sledovat UFC 254: Khabib vs. Gaethje?

Turnaj UFC 254 s titulovám zápasem Nurmagomedov - Gaethje uvidíme už dnes v sobotu 24. října. Podívejte se na návod ke sledování přenosu i livestreamu.

Khabib Nurmagomedov se utká s Justinem Gaethjem Foto: Instagram

Jak sledovat UFC 254: Khabib vs. Gaethje? Přímý přenos bude v TV i livestream na internetu

UFC 254 s titulovým zápasem mezi Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem se koná už dnes v sobotu 24. října. Hlavní karta odstartuje ve 20:00 našeho času, což je další skvělá zpráva pro české a slovenské fanoušky. Galavečer UFC 254: Khabib vs. Gaethje proběhne na bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy v přímém přenosu i s bonusem na sázení zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos hlavní karty turnaje UFC 254: Khabib vs. Gaethje, které vévodí titulový zápas Khabiba Nurmagomedova a Justina Gaethjeho, začíná v sobotu ve 20:00. Čeští a slovenští fanoušci se tak po delší době dočkají galavečeru UFC v příjemném čase. Živě je možné sledovat UFC 254 na sportovní televizi Nova Sport 2, kde se v roli komentátora pravděpodobně opět ukáže promotér Oktagonu Ondřej Novotný.

Livestream celého turnaje bude dostupný přes oficiální online stream UFC PPV, které vyjde na několik desítek eur. Jako obvykle budou volně dostupné i livestreamy zdarma, u těch je ovšem nutné počítat s horší kvalitou obrazu.

TIP: Vítěz K. Nurmagomedov v kurzu 1,29 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem zdarma

Khabib zvítězí

Hlavní zápas mezi Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem slibuje velmi zajímavou podívanou. Gaethje si jednoznačně poradil s Fergusonem, ovšem neporažený Khabib s bilancí 28-0 je zkrátka ještě o level výše. Americký fighter předvede kvalitní bitvu, ale na úřadujícího šampiona stačit nebude. Na tiket patří výhra Nurmagomedova.

UFC 254 Nurmagomedov - Gaethje video o titul šampiona UFC

Khabib Nurmagomedov a Justin Gaethje už mají za sebou i oficiální staredown. Podívejte se na video. Někteří odborníci navíc tvrdí, že se zápas může rozhodnout už v tomto krátkém pohledu do očí.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.