Jak a kdy sledovat UFC 270: Ngannou vs. Gane? Livestream

UFC 270 s hlavní bitvou Ngannou vs. Gane proběhne už dnes v noci ze soboty na neděli. Všechny fighty můžete sledovat zcela zdarma a v přímém přenosu.

Na UFC 270 nebude chybět ani uvaděč Bruce Buffer Foto: Dokshin Vlad/Shutterstock.com

Jak a kdy sledovat UFC 270: Ngannou vs. Gane? Live stream zdarma

UFC 270 se dvěma titulovými zápasy se koná už dnes v noci ze soboty (22.1.) na neděli (23.1.). Hlavní fightem turnaje bude bitva o titul v těžké váze mezi Francisem Ngannouem a Cirylem Ganem. Všechny zápasy budou dostupné v livestreamu zdarma. Klikněte zde a sledujte živě UFC 270.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně celý turnaj UFC 270: Ngannou vs. Gane můžete sledovat zcela zdarma v livestreamu na Fortuna TV. Začátek turnaje odstartuje v 00:00 v neděli. Na Fortuně stačí zvolit záložku "Live" a následně si vybrat konkrétní zápas. Ke všem duelům jsou navíc jako obvykle připraveny i live sázky.

Přímý přenos hlavní karty galavečeru UFC 270 bude vysílat i sportovní televize Premier Sport. Tato TV je ovšem placená. Další možností je pak i sledování přes UFC PPV. Tento placený online stream ale vyjde na několik desítek eur. Daleko lepší možností je proto stream u Fortuny. Pro nové sázkaře je navíc u Fortuny připraven i vstupní bonus, který získáte zdarma za registraci.

UFC 270 Gane vs. Ngannou video na Youtube zdarma

Zde se můžete podívat na video ze závěrečného vážení a předzápasových staredownů před UFC 270:

1️⃣ Bude k dispozici livestream zdarma z UFC 270?

Všechny zápasy můžete sledovat zcela zdarma v live streamu na internetu. Kompletní návod ke sledování naleznete v tomto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

UFC, Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno 2 - Zdroj ČTK, ZUMA, Taidgh Barron

UFC 270: Moreno vs. Figueiredo 3 - kurzy, tip a livestream

V muší váze UFC dojde na v pořadí třetí vzájemný duel ⚡ mezi aktuálním šampionem Brandonem Morenem a hvězdným Deivesonem Figueiredem. Na co...

Clash of the Stars je nová organizace, která přínáší zápasy influencerů

Clash of the Stars: datum, program a livestream, zápasy, informace

První turnaj Clash of the Stars ⚡ se koná už 22.1. od 19:00. Podívejte se na kompletní informace o galavečeru se zápasy influencerů a...

Francis Ngannou bude obhajovat pás šampiona

UFC 270: Ngannou vs. Gane informace, kurzy a livestream

Bitva Francise Ngannoua a Ciryla Ganea slibuje parádní podívanou. ▶️ V článku naleznete návod na livestream, kurzy a program zápasů.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ