Jak sledovat Bare Knuckle FC: VanZant vs. Hart?

Oblíbená Paige VanZant se dnes v noci ukáže v premiéře na turnaji bez rukavic BKFC. Podívejte se na informace v článku a návod na sledování.

Paige VanZant bude bojovat na BKFC/profimedia-0298312788 Foto: Profimedia.cz

Jak sledovat BKFC: Paige Vanzant vs. Britain Hart livestream, přímý přenos a PPV

Už dnes v noci z pátku 5. února na sobotu 6. února se krásná UFC veteránka Paige VanZant střetne v souboji bez rukavic (Bare Knuckle Fighting Championship) s boxerskou bojovnicí Britain Hart. Premiéra v BKFC velmi populární VanZant, která má na Instagramovém účtu více než 2,7 milionu sledujících, má obrovský ohlas. Klikněte zde a sledujte bojové sporty v livestreamu zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos turnaje BKFC: Knuckle Mania s hlavním zápasem VanZant vs. Hart bohužel v Česku v televizi neuvidíme. Jedinou možností je tak sledování prostřednictvím livestreamů. Oficiální PPV online stream je možné zakoupit za cenu 32 eur. Následně můžete sledovat živě všechny eventy Bare Knuckle Fighting Championship v tomto roce. Alternativou jsou jako obvykle i streamy zdarma, které naleznete volně na internetu.

TIP Vítěz: Paige VanZant v kurzu 1,72 sipka Vsadit u Fortuny

VanZant zvítězí

Duel Paige VanZant - Britain Hart vypadá podle kurzů poměrně vyrovnaně. Paige VanZant má ovšem na kontě zápasy v organizaci UFC proti skutečně světové špičce MMA. S ničím podobným se Hart doposud nesetkala. Ve fightu využije VanZant lepší pohyb a zároveň by měla být i rychlejší v přestřelkách. Pokud Hart netrefí nějaký šťastný vypínací úder, zažije VanZant úspěšnou premiéru.

A zde se podívejte na video z oficiálního vážení, kde se Paige VanZant podařilo svou soupeřku rozhodit ještě před nástupem do ringu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ