Jak sledovat box Anthony Joshua vs. Kubrat Pulev?

Anthony Joshua se už dnes (12.12.) utká s Kubratem Pulevem. Podívejte se na informace a návod ke sledování livestreamu živě.

Joshua se utká s Pulevem Foto: Instagram/anthonyjoshua

Jak sledovat boxerský zápas Joshua vs. Pulev? Livestream i v TV?

Přímý přenos boxerského zápasu o titul šampiona těžké váhy mezi Anthonym Joshuou, který obhajuje a vyzyvatelem Kubratem Pulevem bude možné sledovat v Česku pouze prostřednictvím livestreamů. Boxerský zápas Joshua - Pulev proběhne už tuto sobotu 12. prosince. Hlavní duel by měl začít přibližně ve 23:00. Klikněte zde a sledujte živě průběh zápasu zdarma.

Sledujte průběh boxerských zápasů zde

V českých sportovních televizích bohužel tentokrát přímý přenos neuvidíme. Jedinou možností je tak sledování livestreamů. K dispozici bude oficiální livestream přes PPV na platformě DAZN. Cena za přístup k oficiálnímu živému streamu je více než příznivá. Za očekávaný duel Joshua vs. Pulev totiž zaplatíte pouze 1,99 liber. Jako obvykle jsou samozřejmě k dispozici i livestreamy zdarma, které naleznete volně dostupné na internetu.

TIP Vítěz Joshua v kurzu 1,10 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na box

Joshua zvítězí nad Pulevem

Favoritem boxerského zápasu mezi Kubratem Pulevem a Anthonym Joshuou, který proběhne v Londýně, je aktuální držitel šampionského pásu Joshua. Anglický boxer je rychlejší a Puleva si dokáže držet v potřebné vzdálenosti. Cokoliv jiného než výhra favorizovaného domácího boxera by byla obrovským překvapením. Na tiket patří Joshua.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ