Jak sledovat box Fight Night Challenge 4 živě? Online livestream

Už dnes od 18:00 je na programu čtvrtý boxerský galavečer Fight Night Challenge 4. Turnaji vévodí zajímavý souboj mezi Rytmusem a Monsterem Knížetem. Kdy, kde a jak sledovat všechny zápasy v livestreamu, se dozvíte v tomto článku.

Turnaj Fight Night Challenge 4 nabídne hodně zajímavé zápasy Foto: OKTAGON.TV

Kde sledovat live Fight Night Challenge zdarma dnes? Livestream info a návod

Zápasy v boxu pod organizací Fight Night Challenge přitahují obrovskou pozornost. Hlavními taháky v pořadí čtvrtého turnaje jsou souboje rappera Rytmuse s legendárním Monsterem, a také návrat Attily Végha, kterého otestuje veterán UFC, Eric Spicely. V tomto článku se dozvíte, jak sledovat všechna utkání v přímém přenosu. Klikněte ZDE a vsaďte si na box s bonusem za registraci

Box - sleduj průběh zápasu zde

Rytmus sledovat dnes zápas proti Monsterovi (FNC živě)

Boxerský turnaj Fight Night Challenge v Trnavě je zajímavým zpestřením v rámci víkendových eventů bojových sportů. FNC 4 nabídne dohromady 12 duelů pod pravidly klasického boxu na 4x3 min.

Nejvíce zájmu a pozornosti fanoušků poutá odložený duel slovenských borců Ryšavý vs. Bartl, souboj Attily Végha s Ericem Spicelym a hlavní zápas v režii Patrika Rytmuse Vrbovského s Petrem Knížetem. Přehnaný respekt v tomto případě rozhodně nečekejte.

  • Sobota 13. května od 18:00, Městská sportovní hala Trnava

Jak Fight Night Challenge 4 (Attila, Rytmus, Monster) sledovat živě? PPV livestream Oktagon tv, Fortuna TV, přímý přenos v televizi

Vzhledem ke vzájemné spolupráci organizací Fight Night Challenge a Oktagon MMA i předchozím velmi nepříjemným problémům se streamem, tentokrát online přímý přenos nebude přímo na Fightnightchallenge.eu či Fight-Live.cz, ale na mnoha turnaji otestované a zaběhlé platformě Oktagon.tv.

Nejprve ale projděte nabídku livestreamů na Fortuna TV, protože právě tato sázková kancelář je oficiálním partnerem Fight Night Challenge. Najdete zde i velmi zajímavé sázkové kurzy na všechna utkání karty.

Cena PPV Fight Night Challenge 4 na oktagon.tv je 10,99 EUR. Po skončení turnaje máte možnost pustit si všechny zápasy až 7 dní zpětně ve vysoké kvalitě. Jiná oficiální možnost dostupná nebude, protože ani v TV Fight Night Challenge 4 v přímém přenosu nepoběží.

Fight Night Challenge live free: video, sestřihy, youtube (Rytmus živě dnes)

Zakoupený pay-per-view stream na oktagon.tv můžete následně sledovat na mobilu, tabletu i PC. Kromě toho se můžete už teď podívat na doprovodná videa, medailonky fighterů a sestřihy z předchozích galavečerů na oficiálním youtube kanále, kde se můžete zároveň podívat i na úvodní dva zápasy (Free prelims) turnaje FNC 4. Zajímavé informace najdete případně i sociálních sítích.

Tipy na zajímavé kurzové varianty najdete také zde. V Trnavě se očekává skvělá divácká kulisa i velké emoce, což nepochybně všech bojovníkům pomůže vydat ze sebe maximum.

Buďte u toho také a sledujte přímý přenos Fight Night Challenge 4. Naladit se můžete i díky povedenému promo videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Kdy sledovat Monster vs. Rytmus živě dnes stream?

Livestream z turnaje Fight Night Challenge 4 startuje v sobotu 13. května od 18:00. Kde a jak se podívat na zápasy online se dozvíte v článku.

2️⃣ Bude online Fight Night Challenge live stream zdarma živý přenos?

Fight Night Challenge zdarma pravděpodobně nebude, jedinou možností je nákup PPV na oktagon.tv. Podrobnosti a návod najdete v článku.

3️⃣ Kde najdu stream Fight Night Challenge: Monter vs. Rytmus zdarma online?

Všechny zápasy z dnešního boxerského galavečeru Fight Night Challenge 4 v Trnavě půjde sledovat živě na internetu pomocí placeného PPV streamu.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Petr Monster Kníže

Petr Monster Kníže - životopis a zápasy MMA bojovníka

Petr Monster Kníže ✨ je legendou české MMA scény a zároveň velkým průkopníkem tohoto sportu u nás.☝ V dubnu 2022 neúspěšně usiloval o titul...

Petr Monster Kníže

Kníže se drsně opírá do Rytmuse. Co si o svém soupeři myslí?

V sobotu budou všichni fanoušci bojových sportů sledovat turnaj v čele s hlavním zápasem Rytmus vs. Kníže. A co si Monster myslí o svém...

Attilu Végha čeká v sobotu zápas v boxu

FNC 4: Attila Végh vs. Eric Spicely box - analýza, tip a kurzy

Legendární Attila Végh 💎 se už v sobotu opět postaví do boxerského ringu. Kde se na zápas podívat živě online a na co si vsadit? Radu...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ