Jak sledovat Boxing Lucerna 2021? Livestream galavečeru boxu

Galavečer profesionálního boxu v Lucerně 2021 se koná už dnes ve středu od 18:00. Všechny zápasy je možné vidět v online streamu živě. Podívejte se na kompletní návod v článku.

Tomáš Hron bude bojovat v Lucerně Foto: OKTAGON MMA

Jak sledovat Boxing Lucerna 2021 zdarma? Livestream galavečeru boxu online na internetu

Legendární galavečer boxu a K1 v Lucerně se koná už dnes. Třináctý ročník nabídne skvělou podívanou. Organizátoři totiž i v této poměrně obtížné době připravili opravdu nabitou fight card. V hlavním zápase se ukáže legenda bojových sportů Tomáš Hron v bitvě o titul proti Gabrijelovi Ojdaničovi. Klikněte zde, vsaďte si a sledujte živě livestream boxu z Lucerny.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Box v Lucerně 2021 (Galavečer profesionálního boxu a K1) bude možné sledovat pouze v livestreamu živě na internetu. Přímý přenos v televizi opět dostupný nebude. Oficiální live stream uvidíte přes službu Oktagon TV, kde jsou vysílány turnaje organizace Oktagon.

Pro livestream Boxu v Lucerně 2021 zdarma doporučujeme ovšem kontrolovat i nabídku streamů na Fortuna TV. Sázková kancelář Fortuna totiž už vysílala přímý přenos z poslední boxerské akce v Lucerně a je možné, že tento online stream do své nabídky zařadí i letos.

Kdy a kde sledovat Box Lucerna 2021? Cena PPV na Lucerna Box a videa zdarma

Start galavečera profesionálního boxu a K1 v Lucerně je naplánován na 18:00. Cena za oficiální PPV stream je pouze 6,99 eur. Všechny zápasy poběží na Oktagon.TV, takže se neočekávají výpadky jako u nedávno proběhlé Fight Night Challenge.

Další možností je pak sledovat celou akci i na místě, protože k dispozici je několik posledních vstupenek.

Zde se můžete podívat na minulou akci Galavečeru profesionálního boxu a K1 v Lucerně:

1️⃣Bude možné sledovat akci Lucerna Box 2021 živě?

Galavečer profesionálního boxu a K1 v Lucerně bude možné sledovat v livestreamu na internetu. Pro návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣Bude možné sledovat Galavečer profesionálního boxu a K1 i na mobilu?

Všechny zápasy z Lucerny bude samozřejmě prostřednictvím livestreamu možné sledovat i na chytrých telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Letošní ročník boxu v Lucerně je extrémně nabitý

Galavečer profesionálního boxu a K1 Lucerna - informace, karta

Box v Lucerně 🥊 je v České republice obrovský pojem. Aktuální informace ✔️ k nadcházející, velmi sledované sportovní akci přinášíme v tomto...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ