Jak sledovat MMAsters League 1: Martin Valenta - Patrik Kincl?

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavní souboj na prvním turnaji MMAsters League (25.6.) v Kladně proběhne mezi Valentou a Kinclem. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu.

Patrik Kincl se utká s Martinem Valentou v Kladně v boxu Foto: TZ MMAsters League

Jak sledovat boxerský zápas: Martin Valenta - Patrik Kincl? Livestream z Kladna

Patrik Kincl se dnes ve čtvrtek 25.6. představí v boxerském zápase proti Martinu Valentovi v hlavním zápase galavečera bojových sportů v Kladně, který pořádá nová organizace MMAsters League. Celý turnaj navíc bude možné sledovat v přímém přenosu a zcela zdarma. Klikněte zde a dívejte se živě na první event MMAsters League v Kladně.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Start první turnaje MMasters League v Kladně je naplánován na 20:00. Celkem uvidíme 10 různých zápasů. Bojovat se totiž nebude jen v boxu, ale i v MMA, thaiboxu, nebo K-1. Kompletní kartu je možné vidět v livestreamu na Tipsport TV. Tento online stream je bez jakéhokoliv zpoždění a zcela zdarma. Alternativou je možnost vidět galavečer bojových sportů i na placené O2 Sport TV.

TIP: Vítěz Patrik Kincl v kurzu 1,30  Vsadit a sledovat zdarma u Tipsportu

Kincl dnes zvítězí

Bookmakeři v hlavním zápase mezi Martinem Valentou a Patrikem Kinclem, který proběhne v boxu, favorizují známějšího MMA bojovníka. Kincl se v MMA často spoléhá na kvalitní postoj a nad Valentou by měl dominovat především v technice. Výhra outsidera by byla obrovským překvapením, a proto se vyplatí vsadit na spoluzakladatele MMAsters League Patrika Kincla.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.