Jak sledovat MMAsters League 1: Martin Valenta - Patrik Kincl?

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavní souboj na prvním turnaji MMAsters League (25.6.) v Kladně proběhne mezi Valentou a Kinclem. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu.

Patrik Kincl se utká s Martinem Valentou v Kladně v boxu Foto: TZ MMAsters League

Jak sledovat boxerský zápas: Martin Valenta - Patrik Kincl? Livestream z Kladna

Patrik Kincl se dnes ve čtvrtek 25.6. představí v boxerském zápase proti Martinu Valentovi v hlavním zápase galavečera bojových sportů v Kladně, který pořádá nová organizace MMAsters League. Celý turnaj navíc bude možné sledovat v přímém přenosu a zcela zdarma. Klikněte zde a dívejte se živě na první event MMAsters League v Kladně.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Start první turnaje MMasters League v Kladně je naplánován na 20:00. Celkem uvidíme 10 různých zápasů. Bojovat se totiž nebude jen v boxu, ale i v MMA, thaiboxu, nebo K-1. Kompletní kartu je možné vidět v livestreamu na Tipsport TV. Tento online stream je bez jakéhokoliv zpoždění a zcela zdarma. Alternativou je možnost vidět galavečer bojových sportů i na placené O2 Sport TV.

TIP: Vítěz Patrik Kincl v kurzu 1,30  Vsadit a sledovat zdarma u Tipsportu

Kincl dnes zvítězí

Bookmakeři v hlavním zápase mezi Martinem Valentou a Patrikem Kinclem, který proběhne v boxu, favorizují známějšího MMA bojovníka. Kincl se v MMA často spoléhá na kvalitní postoj a nad Valentou by měl dominovat především v technice. Výhra outsidera by byla obrovským překvapením, a proto se vyplatí vsadit na spoluzakladatele MMAsters League Patrika Kincla.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ