Jak sledovat Oktagon 17 živě? Livestream z Brna

Oktagon 17 proběhne už v sobotu 17. října od 18:00. Na turnaji budou bojovat i David Kozma, Karlos Vémola a Vlasto Čepo. Podívejte se na návod ke sledování.

Karlos Vémola bude bojovat na Oktagonu 17 v Brně Foto: ČTK/Černý Vít

Jak sledovat Oktagon 17 živě? Livestream z Brna a Oktagon PPV online

Turnaj Oktagon 17 proběhne už tuto sobotu 17. října od 18:00. Galavečer se uskuteční v Brně, konkrétně v aréně Zoner BobyHall. Organizátorům se povedlo vyjednat výjimku, takže se tato sportovní akce může konat i v aktuální koronavirových opatřeních. Diváků ovšem bude vstup zakázán. Jedinou možností na sledování je tak živý přenos. Klikněte zde a sledujte online livestream s bonusem 150 Kč zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos v televizi dostupný nebude. Pro fanoušky bojových sportů bude ovšem k dispozici livestream Oktagonu 17. V online přenosu tak uvidíme všechny hlavní zápasy včetně bitvy Kozma vs. Kertesz o titul. Živě budeme moci sledovat i návrat Karlose Vémoly, který se utká s Thomasem Robertsenem. Livestream bude možné sledovat na webu sázkové kanceláře Tipsport TV, kde k registraci získáte ještě 150 Kč zdarma. Alternativou je pak i placený přenos přes Oktagon PPV, který vyjde v předprodeji na necelých 10 eur.

OKTAGON 17 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY (17.10.)
David Kozma (c) (body)
vs. Máté Kertesz
Karlos Vémola (sub)
vs. Thomas Robertsen
Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk (sub)
Andrej Kalašník (TKO)
vs. Ole-Jørgen Mandt Johnsen
PRELIMINARY CARD
Matěj Kuzník (TKO)
vs. Štěpán Guba
Tomáš Linh Le Sy vs. Abdelmoumen Mssaate (sub)
Pavel Salčák (sub)
vs. Petr Bartoněk

Přímý přenos v TV? Sledujte živě Oktagon 17 s bonusem 150 Kč zdarma

V hlavním předzápase uvidíme bitvu Karlose Vémoly s Thomasem Robertsenem. Favoritem je podle očekávání český Terminátor, který bude mít výhodu především ve váze. Robertsen totiž běžně nastupuje ve váhové kategorii do 84kg a duel s Vémolou proběhne ve váze do 90 kilogramů.

TIP: Vítěz Karlos Vémola v kurzu 1,12 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Vémola zvítězí proti Robertsenovi

Na všechny zápasy bude možné sázet i v live sázkách, které vám umožní reagovat přímo na vývoj utkání, které sledujete v livestreamu. Jak už jsme zmínili v televizi přímý přenos neuvidíme. To ovšem nevadí, protože kvalita livestreamů je dostatečná.

Oktagon 17 video a záznam

Zde se podívejte na krátké video s Karlosem Vémolou před Oktagonem 17

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ