Jak sledovat Oktagon 19: Vémola vs. Mikulášek? Livestream

Oktagon 19 s hlavním fightem Vémola vs. Mikulášek se koná už dnes (5.12.) od 18:00. Podívejte se na návod ke sledování celého turnaje.

Karlos Vémola se utká s Václavem Mikuláškem na Oktagonu 19 Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola

Jak sledovat Oktagon 19: Vémola vs. Mikulášek? Livestream živě s bonusem zdarma

Oktagon 19 s hlavním zápasem Karlos Vémola vs. Václav Mikulášek se koná už dnes v sobotu 5. prosince 2020. Turnaj nebude vysílat žádná česká ani slovenská televize, takže jedinou možností bude sledování livestreamů přes internet. Brněnský Oktagon #19 si nesmí ujít žádný fanoušek MMA. Klikněte zde a sledujte všechny zápasy na Oktagonu 19 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně celý turnaj Oktagon 19: Vémola vs. Mikulášek bude možné sledovat prostřednictvím Tipsport TV. Na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport je možné vidět všechny zápasy, ke kterým budou navíc připraveny i live sázky. Sledování na Tipsportu je možné s bonusem zdarma za registraci. Bonus 150 Kč obdržíte po dokončení registrace a následně je potřeba vsadit pouhých 30 Kč a můžete si užít kompletní fight card v online streamu.

TIP Vítězství Karlos Vémola v kurzu 1,23 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Karlos Vémola zvítězí nad Mikuláškem

Favoritem hlavního duelu mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem je český Terminátor. Vémola je mnohem zkušenější a očekává se jeho jasná výhra. Mikulášek má totiž poměrně špatnou zem, což Vémola dokáže využít.

Oktagon 19 PPV cena na OktagonTV / Přímý přenos v TV?

Další možností na sledování je pak jako obvykle oficiální livestream přes Oktagon PPV. Tento online stream je kompletně ve Full HD a promotér Ondřej Novotný slíbil, že celou akci bude nyní zajišťovat zkušená zahraniční firma a žádné problémy tak nepřichází v úvahu. Živý přenos na Oktagon.TV vyjde na 12,99 eur. Kromě výrazně vyšší kvality přenosu nákupem podpoříte celou organizaci. V české a slovenské televizi přímý přenos turnaje Oktagon 19 nebude.

Oktagon 19 sledujte živě v livestreamu zde

Sledujte kompletní fight card Oktagonu 19 / Oktagon 19 live

Oktagon 19 live bude možné vidět na Tipsportu i oficiálním PPV. V livestreamu uvidíme celou kartu následujících zápasů.

OKTAGON 19: VÉMOLA VS MIKULÁŠEK FIGHT CARD PROGRAM A VÝSLEDKY
Karlos Vémola (sub)
vs. Václav Mikulášek
Lucie Pudilová (body)
vs. Cornelia Holm
Samuel Krištofič (TKO)
vs. Mateusz Strzelczyk
Andrej Kalašnik vs. Tato Primera (body)
PRELIMS
Matěj Kuzník (body)
vs. Marek Bartl
Javid Basharat (sub)
vs. Alexander Bezkorovayny
Pavel Salčák (remíza)
vs. Filip Tomczak (remíza)
Matúš Juráček (TKO)
vs. Jan Široký
Filip Macek (sub)
vs. Jerry Kvarnstrom
Lukáš Tvrdý
vs. Michal Glos (sub)

Oktagon 19 video zdarma na Youtube a záznam

Zápasy Oktagonu 19 bude možné vidět i zdarma na Youtube, kde bude dostupný záznam. Nyní se můžeme podívat na video z oficiálního vážení, kde byl i očekávaný staredown Mikuláška s Vémolou.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.